Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Elegem van.

Mit csináljak? Elegem van.

Figyelt kérdés

szóval az van,hogy anya csak 4ig enged ki..

más gyerekeket ki engednek 6ig engem meg csak 4ig.és ez nagyon rossz:SSS

anya aztmdonta hogy nem érdekli más gyereke...de szerintem 6ig kint maradhatnék.szerintetek?amugy 13éves leszek.


2010. dec. 2. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Én 13,5 éves vagyok. Addig lehetek kint amíg szeretnék. Télen ritkán vagyok kinn, ha szabadkorizás van csak akkor vagyok kint délután..olyankor 9 - fél 10 fele jövök haza, másra nem nagyon van időm..meg néha pénteken suli buliba, onnan is 9után szoktam jönni..

Nyáron 10-11 óra..nekem nincs idő szabva de ilyenkorra azert mindig hazajövök. Próbálj azért még beszélni anyukáddal, mert már nem 5 éves vagy..még atestvérem is tovább kinnmaradhat az utcában a barátaival, ő amíg nem sötétedik..és 8 éves!

13,5/L

2010. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már mondtam neki.és őt nem érdekli mások.meg aztmodnja hogy a tojáshéj még a fenekemen van.tudom hogy félt de ezmár azért túlzás:(
2010. dec. 2. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem télen 7ig engednek el, nyáron 10ig. Mondd meg neki, hogy így lemaradsz mindenről és nem lesz teljes kamaszkorod, vagy valami hasonló drámait :D

13/L

2010. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan mit nyavajogtok?? Én 12 vagyok, és suliután húzok haza, gép tanulás edzés zongora tánc, néha du. találkozás a haverokkal, 4-5ös tanuló vagyok, sötétbe nem mászkálhatok az utcán, hétvégén pedig apunál vagyok, vagy osztálytársnál, ahol szintén nincs bulizás, vagy ilyesmi... 2-3 havonta 1x elmegyünk plázázni vagy moziba és kész! Ez van suliidőbe! Nyáron táborok angol+, akkor 2-3 hetente tali a haverokkal pláza mozi vagy vmi! De nem buli vagy ilyesmi! Ha engem addig elengednének mint titeket én repesnék! Ti meg nyavajogtok??!! Normálisak vagytok ti?? Nem megbántani akarlak, csak érdekes...

12/L

2010. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem bulizni mennék ki.szó sincs arról.

csak tali haverokkal.:)

2010. dec. 3. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyira mind1!
2010. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
amugy utolsó hanyadikosvagy?(:
2010. dec. 5. 19:13
 8/9 anonim ***** válasza:
7
2010. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13 leszek, szóval annyi idős vagyok mit te!
2010. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!