Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális hogy a 11 éves...

Normális hogy a 11 éves lányom ilyne zenéket hallgat?

Figyelt kérdés
Újonnan feltűnt, hogy AC/DC-t, Rammsteint, Tankcsapdát és hasonló együtteseket hallgat. Én is szeretem az AC/DC-t, de egy 11 éves kislánynak talán még nem kéne. Most is ül a szobájában és olvas, háttérzeneként AC/DC megy. Normális hogy ilyen kemény zenéket hallgat a korához képest?
2010. dec. 2. 18:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
45%

persze

majd kinövi ezt a korszakot

nekem is voltak ilyen korszalaim lásd:

ABBA, AC/DC, Arcad Fire, perpillanat Pet Shop Boys :DD

2010. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Szerintem ne aggódj,valószínűleg még változni fog a zenei ízlése,lehet egy hét múlva már nem érdekli,náluk ez még labilis.Szerintem beszélgess vele,talán ülj le vele zenét hallgatni,de semmiképp ne legyél elutasító a zene miatt.
2010. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Mert mit kellene hallgatnia egyébként?A mai fiatalok korábban érdeklődnek minden iránt gyorsan változik az ízlésük és úgy egyáltalán.Szerintem semmi baj nincs vele.ha ez is tetszik neki azzal sincs baj miért kellene irányítani ilyen dolgokban is.
2010. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
96%
Azért mert nem idétlen tam-tam zenét hallgat, normális.
2010. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
Én tíz évesen Tankcsapdát énekeltem, és nem nőttem ki. Most is szeretem, mert van tartalma a zenéjüknek nem olyan hányadék, mint pl. a Josh és Jutta... Szerintem örülj neki, hogy nem egy plázap.csa, aki majd két év múlva a diszkóban szopja a f.szt.
2010. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
66%
Normális ... (szerintem jobb mintha cigányzenéket hallganta xD)
2010. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem tök normális,ne izgulj nincs ezzel semmi baj!
2010. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Nem mostanában kezdte, nyáron mentünk rokonokhoz, akkor is CD-ről hallgattunk AC/DC-t és nagyon lelkesen énekelte a Highway to hellt. 9 éves kora óta the Grenmát (is) hallgat, arról csak azt tudom, hogy punk együttes és a dobos abban a városban lakik, amelyikben mi. 10 éves korában kezdte a Rammsteint és a Tankcsapdát, a Pokolgépet és az AC/DC-t pedig év elején kezdte el hallgatni.

Csak azért furcsállom, mert én ennyi idősen Halász Juditot hallgattam meg Abbát, persze nem gondolom úgy, hogy neki is azt kéne, ha egyszer nem szereti.

2010. dec. 2. 18:28
 9/33 anonim ***** válasza:

Az akkor volt.

Most ez teljesen normális. 15 éves korára sok lány már rég túl van a rocker korszakán, sőt lehet az emon is mondjuk, és vagy goa vagy alter, és 17-re azt mondja: egyéni stílusom van.Ma váltogatják, nem úgy van, hoyg rockernek születtél, az is maradsz.

2010. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Viselkedésén nem látszik, hogy szereti a rockot, ölötzködésében se végülis, csak 8 éves kora óta a ruhatára 80%-a fekete, de neki ilyen az ízlése. Csendes, visszahúzódó és eléggé komoly lány, meg nem mondaná senki hogy 11 éves, főleg ilyen zenei stílussal.
2010. dec. 2. 18:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!