Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyha az alapján szokás...

Hogyha az alapján szokás levonni manapság az emberek stílusát, hogy milyen zenéket hallgat, én milyen vagyok?

Figyelt kérdés

Dark Princess - Cry

XIII. Století - Elizabeth

The Rasmus - In the shadows

Tokio Hotel - Der letzte Tag

ezen kívül Marilyn Manson, Rammstein és Tankcsapda összes.


Milyen a stílusom, a személyiségem, az érdeklőséi köröm? Szóval összességében milyennek gondoltok?


Mert nekem már őszintén fogalmam sincs... hülyeségekkel tömik a fejem.


Köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 17. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most őszintén te elhiszed,hogy mi innen ennyiből elmondjuk a személyiségedet meg ilyeneket??
2011. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy személyiségelemzést adjatok, csak arra, hogy elsőre mit vontok le.


Mert olyan emberek, akik csak annyit meghallanak tőlem, hogy Tankcsapdát hallgatok, már magyarázzák nekem öt oldalban, hogy én ilyen-olyan vagyok, amikor nem is... kíváncsi vagyok mások "felületes véleményére" :)

2011. jan. 17. 16:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak Marilynt és a Rammsteint ismerem. Mivel imáááádom a Rammsteint ( most is bömböl a fülemben a hilf mir!! :) :D ), szerintem kedves lehetsz, meg úgy jó haver lennél. Talán barna szemed, és hajad van. Most így hirtelen haragúnak, és kíváncsinak képzellek :D. Megkérdezhetem hogy melyik a kedvenced a Rammsteintól?
2011. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hú... érzem, hogy veled jól el tudnék beszélgetni :)

A Rosenrot és Feuer frei a kedvenceim, de amúgy mindet. Neked?

Egyébkét meglepő, de mindenben igazad volt, amit írtál.

2011. jan. 17. 16:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen a stílusom, a személyiségem, az érdeklőséi köröm?"

-erre:

"Nem arra vagyok kíváncsi, hogy személyiségelemzést adjatok,"


Szerintem te olyan vagy,hogy ha valaki megpróbál téged "támadni" azonnal magyarázkodni kezdesz és talán kisebb hazugságba fojtod magad. :)


És amúgy ha már volt tapasztalatod ilyen megítélésekben akkor tudhatnád,hogy nem lehet így megítélni az ember.


Ja és szerintem szereted ha egyet értenek veled mindenben..

2011. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

31 éves kétgyerekes anyuka vagyok és kedvencem a Tankcsapda. Sőt, a gyerekeim is imádják.

Akinek a rockzenével van baja, az nem ismeri a fiúkat. Oké, hogy isznak, kemények, jól megmondják stb. De ők voltak szinte az elsők, akik a vörösiszap ömlésben kárt szenvedett emberek megsegítésére koncertet szerveztek!

Azért mert a szövegeik néhol tele vannak káromkodással, még normális emberek. Számomra ezt mi sem bizonyítja jobban, mint amikor egy emberke sörösdobozt dobott a színpadra, Lukács Laci nem olyan stílusban küldte el, mint pl. Pataki Attila, hanem tök kulturáltan.

Mivel én rajongóként ismerem az ilyen történeteket is, én azt mondom, hogy te egy normális kamasz vagy :)

2011. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik favoritom a Rosenrot, és a Feuer Frei, de ezeken kívül bírom még a Hilf Mir - t, az Amerikát, az Amourt, a Stein um Steint, a Sonne - t..... meg még egy csomót :D. Egyébként tényleg elképesztő, hogy milyen régóta zenél már a Rammstein, de megunhatatlan :).
2011. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Személyiségedet nem lehetne megmondani ennyiből, de a zenei ízlésed egy részén sürgősen változtatni kéne (pölö Toki Hotel...)

Hány éves vagy ?

2011. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezek alapján szerintem te egy bulizósabb, pörgősebb személy vagy. De nem az a minden lében kanál meg nem is az a hisztis liba. Nem te vagy az osztály közepe de egyedi vagy és talán egy picikét különc. Nem mész a divat után. Sötétebb ruhákat viselsz de nem vagy se rocker, se punk vagy emo. :) Én kb. így képzellek el ezek alapján.

Eltaláltam?? Vagy még hasonlítani sem hasonlít?? :P

2011. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az utolsónak pedig:

14 éves vagyok, és azt az egyetlen egy számot hallottam tőlük egyszer-kétszer, más nem igazán tetszik. De miért kéne változtatnom bármin is, ha nekem ez szimpatikus? Én se szólogatok be annak, aki popsztárokat bálványoz, csak mert nekem az nem tetszik...

2011. jan. 17. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!