Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy anya 16 és fel éves...

Egy anya 16 és fel éves fiával aludhat-e egy ágyba? És erre kötelezheti-e a mama?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 13:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen ez már elég "beteges" mindkét fél részéről. Amúgy meg miért kötelezhetné erre?
2010. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
16 és fél éves? Nem túlzás ez? És KÖTELEZNI?? Talán megszökik éjjel?
2010. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Erről egy dolog jutott eszembe amit már egy hasolnó kérdéshez irtam: Alfred Hitchcock: Pszicho:-)
2010. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem ilyen párost.Igaz 3-as volt,mert a nagymama is velük aludt.Az ok a spórolás volt,hogy ne kelljen fűteni csak egy helyiséget.

A mama meghalt,a gyerek sok fiatalkori lázadás és indulat miatt most börtönben van,anyu meg alkoholista lett,mert ezt nem tudta elviselni.

2010. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ez szerintem lazán kimerit egy sor nem helyes dolgot.Pl. alapvetö emberijogokat sért,és egyebb ifjúságvédelmi törvenyeket sérthet.stb.
2010. dec. 3. 13:35
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

öcsém 18 évesen is alszik néha anyuval...Ha apu nincs otthon együtt tévéznek tesó elalszik,nem fogja azért felébreszteni,mert "menjél,aludj a saját helyeden"

Ez is ilyen félinfos dolog,amiből mindenki arra következtet,h ez beteg...szerintem meg egy normális családban adódhat olyan szitu,h így alakul(mondok betegebbet,én a sógorommal is aludtam már együtt,akkor csalom a férjem vele?)...A "kényszer" az meg megint más...

2010. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mami puskát szorit a fejükhöz? Ugyanmár, hogyan kényszeritene egy idős nő két fiatalabb embert bármire is??? Kiröhögném, aztán kész.
2010. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Miért, mami puskát szorit a fejükhöz? Ugyanmár, hogyan kényszeritene egy idős nő két fiatalabb embert bármire is??? Kiröhögném, aztán kész."

Nem értem miröl beszél a "kedves"nyilatkozó! Itt egy fiu és egy anyárol van szó.

2010. dec. 3. 15:19
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is anyukámmal alszok nyár óta mert akkor meleg volt és a házban egyedül ott lehetett kereszthuzatot csinálni ( meg a nappaliban. Én egyszerűen túl lusta vagyok rendetrakni a szobámban h vissza mehessek az ágyamba. :D

16/L

2010. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves Carline !

Természeztesen vannak helyzetek,amikor idölegesen nincs más megoldás az persze más.

Ha az anya kijelenti,hogy semmi képpen ne is akard a külön ágyat ott van probléma.Mert mindenkinek joga van a privát szférához.Ehhez azzal jut az ember,hogy ember és kész,akkor már rendelkezik minden az emberijoggal.

Üdvözlettel

2010. dec. 3. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!