Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A jövő héten húzni fogunk...

A jövő héten húzni fogunk nevet a suliban. És akinek a nevét kihúzom annak kell ajándékot venni. Szerintetek mit vegyek? Főleg fiúnak.11/L

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Könyv, egy jó sapka,édesség,vicces póló.
2010. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Csokival nem lehet szerintem mellé lőni! :P Fiúnak esetleg vmi vicces táblát amit falra kitehet vagy szoba ajtóra.
2010. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. dec. 4. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem készíts te neki valamit, egy fűfejet vagy egy kis karácsonyfadíszt.
2010. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom Mikulás :)

Mi is húztunk egymásnak,hogy így kb. igazságosan kap mindenki.Akit én húztam nem mondtam meg senkinek, de a barátait megkérdeztem,hogy mi a kedvenc csokija,mivel lányt húztam vettem mellé egy gyertyát aminek fenyőfa alakja van.Nagyon örült neki :)

2010. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi nem húzunk már 2 éve mert mindig elmondjuk 1másnak és az ofő letiltotta
2010. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En is fiut huztam...huu, mondhatom, hogy nem volt konnyu feladat vasarolni/venni ajandekot neki.Meg nem adtuk at(hetfon majd)


En ezt vettem: Kituzoket(amit a taskajara aggathat)

Egy vicceskonyvet

Es keszitettem egy maci, hoember alak izebizet...

Vettem volna meg mikulas sapkat, de tudom, hogy mindenki azt fog vasarolni...

Meg ilyen vicces tablat is adtam volna...de nem tudtam donteni...

Ja es csoki meg mandarin

2010. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen Mikulás ünnepség:) ÉS szerintem veszek édességet , meg valami vicces feliratú pólót!:)
2010. dec. 4. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg valami személyeset adni. Ha jobban ismered, akkor ez könnyű, ha kevésbé, akkor vagy elcseréled valakivel vagy kicsit puhatolózol (nem direkt az illetőnél persze). Pl. én mindig is rohadt nagy Queen rajongó voltam: megkaptam egy ilyen alakalommal az összes Queen videóklippet kiírva egy DVD-re nagy felbontásban. Nagyon örültem neki, főleg, hogy akkor még nem volt itthon internetem sem. :)


Csokival nem lehet mellélőni, ez igaz, de szvsz a legtöbben jobban örülnek, ha valami személyesebbet, egyedibbet kapnak.

2010. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
már húztunk és lányt húztam.szerintetek mit vegyek
2010. dec. 14. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!