Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van legjobb barát/barátnőtök?...

Van legjobb barát/barátnőtök? Ha van, mindent elmondtok neki? Vannak titkaitok egymás előtt? Kort és nemet is légyszi.

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 17:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
van.:) a legjobb barátom a párom.:)
2010. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
17/L bocsi lemaradt
2010. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Bár én 36 éves férfi vagyok és a legjobb barátom egy lány kamaszkorom óta!
2010. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Roxi96 ***** válasza:
23%

szia!

nekem van legjobb barátnőm és én megosztok vele mindet!!

Roxána vagyok 20 éves és barátom is van persze neki is elmondok mindent

2010. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de átpártolt a k.rvákhoz, szóval most új barátnőm van, akivel nem olyan tökéletes a kapcsolatom, de megvagyunk. Amúgy ő meg túl konzervatív. Majd kiesett a szeme, amikor megtudta, hogy néha tangát veszek fel.
2010. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen egy kórházban születtünk egy napon így anyukáink megismerték egymást és azóta eljárunk egymáshoz (családostól) és családtagnak tekintem.

MINDENT elmondhatok neki és ő is nekem,soha nem kívánatnék nála jobbat,monjduk volt egyszer egy nagy összeveszésünk,de 1-2 hétig tartott.. (kb 6 évesen,valami baba miatt)

Ő az akit hajnal 4-kor felhívhatok,hogy összevesztem anyuval,nagyon szeretem LL

Most jön majd hozzám..kb fél óra múlva.


Jó,mert annyi közös képünk van ahol még csak ilyen pár hónaposan fekszünk egyás melet,,meg olyan is van,hogy tanított fogat mosni,tudni kell,hogy én vagyok a szeleburdni 'soha nem növök fel lány' ő meg az aki mindent előbb megtanult nálam és segített nekem.

Meg mikor ő már tudod menni én meg nem és 'mondta' hogy gyere-gyere és támaszkodtam rajta és össze vissza dőlöngéltünk (videón van felvéve)

najó hát hajnalig tudnék mesélni sztorikat 15 év alatt elég sok minden történt velünk együtt.


Neked van??

2010. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

persze.:)

és tényleg mindent elmondok neki és ő is nekem.egyetlen titkom sincs előtte.

annyira szeretem.(L)

13/L

2010. dec. 11. 18:58
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen, van legjobb barátnőm (2). Mindent elmondunk egymásnak, csak azt nem, hogy ki tetszik, vagyis hogy kibe vagyunk szerelmesek.


13/L

2010. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem is van négy legjobb bnőm. Mindent elmondunk egymásnak stb...
2010. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen van, de titkaim mindenki előtt vannak. Már nem bízom az emberekben, senkiben sem.

15/l

2010. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!