Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Belehalok a szomorúságba,...

Belehalok a szomorúságba, stresszbe. Mit tegyek? (Legjobb barát elvesztése)

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, előre kérek elnézést.

Szóval 4 évig legjobb barátnők voltunk ezzel a bizonyos lánnyal a szakközépben, ahova járunk. Gyakran mentünk sétálgatni kirakatot nézni moziba mindenfele. Mindent elmondtunk egymásnak.


Na már most. Neki mindig is volt egy haveri=baráti köre, lányok és fiúk, még általános sulis osztálytársak meg mindenféle emberek vannak ebben a körben. Idén, érettségi után én is csapódtam hozzájuk, a barátnőm biztatására (!). Nagyon jó volt, sokat buliztunk, sörözgettünk együtt, különösen tetszett azért mert én sose voltam ez a nagy haverozós, inkább csendesebb és csak most éreztem rá az ízére. A társaságból az egyik sráccal nyáron egy románc is kialakult köztünk. A barátnőmnek ez nagyon tetszett, csak egy idő után elhanyagolva érezte magát miatta, ami utólag belátva jogos volt. Közben még szeretném hozzáfűzni, hogy ebből a haveri körből 2 csaj nagyon nem kedvelt, bárhogy próbáltam velük viselkedni, és mindig tök ellenszenvesek voltak velem. Miután a sráccal összejöttünk, különösen hülyék lettek, és egyszer nagyon kiakadtam rájuk egy buliban, miután a köszönésem nem fogadták, meg direkt úgy beszélgettek másokkal hogy nekem hátat fordítottak (kizárva ezzel a beszélgetőkkel alkotott körből, ugye értitek), és én nekem ez volt az utolsó csepp és sértődött fejjel bevágtam a kocsma ajtaját ahol az összejövetel volt és hazamentem, közbe végig sírtam. Plusz aznap este a barátnőm is tök hülyén viselkedett, valahogy úgy láttam, neki ezek az emberek fontosabbak, mint én, mert meg se védett, és a fejéhez vágtam konkrétan, hogy egy hülye felszínes p.icsa és nem ilyennek ismertem meg (sajnos már volt bennem pár sör). Utólag ezen jól összevesztünk, és nem beszéltünk vagy 2 hétig.


Utána rászántam magam és átsétáltam hozzá, ahol bocsánatot kértem, vittem neki süteményt is, és megkértem, ne haragudjon. Tényleg szégyelltem magam. Elmagyaráztam neki, hogy az a két lány hogy viselkedett velem az alatt a pár hét alatt, és hogy ezért szakadt el a cérna. Azt mondta, megbocsájtott, hazamentem. Kiderült, hogy kamuzott, és valójába az egész baráti körnek kifecsegte mindenféle titkaimat, amiket a 4 év barátság alatt megosztottam vele. (Ezt a sráctól tudom, akivel kavartunk abból a körből). Azt is megtudtam, hogy az esti sörözéseken kedvelt témája lett engem cikizni előttük. Próbáltam ezt vele megbeszélni, erre az volt a válasza, hogy akkorát csalódott bennem, hogy ez már sose lesz a régi.


Most még egy évig (szakmai gyak.) járunk együtt a középsuliba, és múlt pénteken össze is futottam vele, és nem érzem hogy utálna, csak a hűvös közönyt és ez rosszabb mintha gyűlölne és szemtől szembe csúnyákat mondana :((

Nagyon fáj ez nekem, mert az egész nyár csodálatosan telt velük és úgy érzem olyan boldog úgyse leszek, mint most nyáron velük, és nagyon hibásnak érzem magam de sehogyse tudom jóvátenni mert már ő maga is megmondta, nem lesz a régi :'(


Egyetlen dolog vigasztal, hogy a haveri körből annak a fiúnak akivel kavartam elég komolyak a szándékai, illetve, hogy tegnap mondta egy a bnőmmel közös volt osztálytársunk, hogy sose értette, miért barátkoztam azzal a kétszínű k.urvával mert neki ez a véleménye arról a lányról, mióta csak ismeri.


Segítsetek, hogy tegyem ezen túl magam, mert már úgy érzem, sose lesznek igazán jó barátaim vagy baráti köröm, mert olyan béna vagyok, hogy minden jót elrontok :(((( És hiába viselkedett így, a barátnőm is nagyon-nagyon hiányzik :'( a régi szép 4 évvel együtt.

18L


2011. okt. 17. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Az a véleményem, hogy a barátnőd valójában baromi irigy volt rád, hogy neked kialakult egy szép kapcsolatod egy sráccal és szerelmes vagy. Ezt nehezen viselik a barátnők, pláne ha nekik nincs épp senkijük. Az pedig természetes, hogy az új szerelmeddel többet foglalkoztál, olyankor egy ideig mindig borul a sorrend. Ha igazi barátnőd lett volna ezt a lány, ezt megértette volna, de ehelyett majd meg döglött az irigységtől. Ne sajnáld, ezek soha nem voltak igazi barátok. És a helyedben a srácra is vigyáznék, nehogy ezek a p.csák bekavarjanak nekem nála...
2011. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van neki is pasija, ugyanebből a körből csak ő még idősebb is nálunk pár évvel (elég fura figura)... nem hiszem h erre irigykedett volna h én is összejöttem valakivel... ja és félek is h bekavarnak azok a csajok de remélem nem fognak
2011. okt. 17. 23:44
 3/10 A kérdező kommentje:
Plusz úgy láttam eleinte h a bnőm nagyon örült is annak h megtaláltuk egymást azzal a sráccal... nem hiszem h hazudta volna h így örül neki...
2011. okt. 17. 23:45
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

kb hasonló a helyzetem mint a tiéd, neked van igazad ne kaparj utánuk nem éri meg.. ő beszélt ki ne hogy már te tedd jóvá :D

legyen tartásod.

2011. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

áhhh, undorító.

Nem épp így, de hasonló módon viselkedett velem az én "legjobb barátnőm" is.

Úgy örülök, hogy kiderült, és már nem hiszek a semminek.

Gusztustalan tényleg, felejstd el ezt az embert, ez nem barátság

Ha gondolod, priviben kipanaszkodhatod magad, vagy elmesélhetem én a sajátomat, ha kíváncsi vagy rá:)

Jobbulj egyébként, megértem, hogy most szörnyen szarul vagy, én is így éreztem magam, és próbálj másokkal barátkozni, itt tényleg a kutyaharapás szőrével a megoldás:)

2011. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Szívesen dumálgatnék veled, nehéz normális, rendes lányokat találni manapság, te pedig annak tűnsz.


Írj privit vagy ne, ahogy gondolod!


Csak tudja meg mindenki, hogy rám lehet számítani és szívesen ismerkedem, haverkodom jó emberekkel.

2011. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:51-es vok


nekem is írhatsz

2011. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

ííííí hát ez bas*ott nagy szemétség:S:S

nagyon jó fej lehetsz találsz más barátokat,felejtsd el az ilyen szemétláda sz*rokat.lehet kövi nyáron már egy másik társasággal fogsz ugyan így szórakozni minden esetre nem csodálom hogy ennyire fájdalmas 4 év hosszú idő.:S

Idő kell Én ezt mondom.

2011. okt. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2011. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igazából tény ,hogy elszúrtad a dolgot de amit utána ő művelt veled 1000000000000-szer rosszabb volt. Nem tudom ez után ,hogy bánod ennyire a barátságotokat. Persze belegondolva hogy velem és a legjobb barátnőmmel történik ez tényleg szar de sosem tudnék megbocsátani neki. Egyébként nekem sincs túl sok igaz barátom csak pár látszat jópofizás de a minőség számít nem a mennyiség.
2020. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!