Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mi kevésbé gázosab...

Szerintetek mi kevésbé gázosabb? Ha tegezek egy 34 éves pasit, vagy ha magázom? 15/L

Figyelt kérdés
Légyszi a korotokat is írjátok le! :P
2010. dec. 16. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha ismerős akk tegezés, ha viszont alig-alig ismered akkor magázd.

De az a legtutibb ha megkérdezed tőle, hogyan szeretné :) Amúgy sztem magázd, majdnem az apád lehetne.

2010. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocsi 20/L
2010. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi:)

nem igazán baráti,inkább "hivatalos" a viszonyunk

2010. dec. 16. 21:47
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez totálisan szituációfüggő! Ki a pasi? Milyen kapcsolatban vagytok? Úgy meg tudom mondani;). De alapvetően szerintem tegezd. A férjem 32 és tuti meglepődne, ha egy 15 éves lemagázná.

23/L

2010. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha hivatalos alatt azt érted, hogy tanárod, vagy fönököd, akkor magázd, ha szüleid ismeröse, akkor célszerübb megkérdezni, hogy neki mi a véleménye.
2010. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha hivatalos, akkor magázd... Ha egy ismerős a szomszédból, vagy akárhonnan máshonnan, akkor tegezd nyugodtan..legalább fiatalnak érezheti ő is magát :)

Nekem is gondjaim voltak ezzel anno...(szinte mint minden kamasznak) de így utólag úgy vagyok vele, hogy kár volt ennyit görcsölni ezen. Apum kollégáit pl tegezem, de egy két barátom szüleim korú szüleit magázom. Szitu függő.

üdv. 23/L

2010. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, és a férjem szüleit is magázom, míg ő az én szüleimet tegezi :) Habár nem is tudnám az ő szüleit tegezni, a korkül miatt. Én vagyok 23. A férjem 35. anyukám 43. A férjem anyukája 69. Szóval a nagymamám lehetne. Soha nem jönne a számra, hogy ""szia, vagy "hogy vagy"? :) Na mindegy ezt csak ilyen mellékesként leírtam.:)
2010. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
Egysszerű: magázd, amíg ő fel nem ajánlja, hogy tegeződjetek (ő az idősebb, neki kell felajánlania). ha viszont felajánlja, akkor onnantól kezdve tegezd.
2010. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
bocs 32/N
2010. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én inkább a nőkkel szoktam bajban lenni. Egy pasinak jólesik ha egy kamasz letegezi, legalábbis nekem úgy tűnt. nőtől kaptam már megvető, kikérem magamnak pillantást, amiért le mertem tegezni, pasitól soha. Amúgy meg magázd, na ne úgy, hogy csókolom, az gáz, jó napot kívánok!, ha beszéltek magázod, aztán ha felajánlja tegezheted.

19/L

2010. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!