Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gázosabb, ha egy lány...

Az gázosabb, ha egy lány akinek nincs melle kosaras melltertót hord, vagy az, amikor egy csajnak van melle de nemhord melltartót?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam csak azért hord melltartót mert én is... -.-" ezt ki is jelentette


A másik osztálytársam pedig egyáltalán nemhord melltartót, csak trikót, pedig neki illene legalább tesi órához egy sportmelltartó.


Szerintem mind2 gázos. Szerintetek melyik jobb?


Valamint az a jobb, ha mindenhova veszek melltartót, vagy az se baj, ha átlátszik a mellbimbóm egy vákonyabb pólónál?


14L


2010. jún. 26. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
14 év az a kor, amikor az ember lányának sztem illik elkezdeni melltartót hordani... szóval inkább legyen, mint nem.
2010. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
ha kicsi a melled hordj kosaras melltartót h legalább látszódjon valami....nekem ez róla a véleményem! ha meg van melled akk annál inkább hordjon na lány melltartót .
2010. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

áhh. nekem is van egy ilyen osztálytársam...pff.. undorítóak..

nem képes hordani melltartót,csak mert az anyja sem hordott.-.-"régebben még ink alá sem vett és undorító volt.most póló alá sem vesz és brutálisan undorító amikor ott fut és föl-le mozog ráadásul még a fiúknak sem jön be és mondják neki ők is,hogy vegyen fel,de nem képes rá.Idén évzárón volt rajta kb.harmadszorra.

szerintem mindenképp vegyél melltartót.:) 14 vagy innentől már tényleg kell:)

amugy igen.mindakettő az.de a másik legalább hord valamit.:D

13/L

2010. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az gázosabb, ha valaki nem hord melltartót, pedig kéne. És az is gáz, hogy ha átlátszik a mellbimbód.
2010. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De ő hord melltartót.
2010. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
sűrgősen kezdjen el az a lány melltartót hordani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ!


szóval én hordok, csak néhány fiú azt mondja, hogy szerintük szexi az, ha átlátszik a mellbimbó egy pamut pánt nélküli felsőn...

2010. jún. 26. 20:28
 8/11 anonim válasza:
46%

nekem elég kis mellem, inkább cicim van. és nem hirdtam angoyn sokáig, most kezdtem el. De még mindig vannak ruhák, amikhez nem veszek. Persze a lányok húzzák a szájukat arra, hogy egy csaj nem hord melltartót, mert féltékenyek :P de vannak szituációk, amikor kifejezetten kell a melltartó!

amúgy ellenzem, hogy az a lány, akinek nincs melle nagyon kosaras melltartót hordjon, mert tljesen emgtévesztő és tök gáz, hogy egy ruhadarab alkotja a mellét.

Ettől függetlenül tényleg kell néha. de ha vannak napok mikor nem vesz sem probléma szerintem, és ha látszik a mellbimbó az kifejezetten szexi lehet szerintem :)

2010. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem is volt már szerencsém mindkettőhöz. Az elég gáz hogyha valakin behorpad a szivacsos melltartó mert nincs alatta semmi. Nekik a toppot ajánlom inkább. Akinek meg már van melle annak tényleg jobb ha melltartót hord.

Szerintem végül is az utóbbi a durvább :D

2010. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
értem. és kedves utolsó( ha lány vagy) te mikor hordasz melltartót, milyet, és ehhez mekkora a melled?
2010. szept. 18. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!