Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hiszi azt minden egyes...

Miért hiszi azt minden egyes ember hogy a 12-13 éveseket csak a pia, cigi, szex érdekli? Ez egyáltalán nem így van.

Figyelt kérdés

Már nagyon kevés tini ilyen,vagy ha vannak ilyen tinik és még mindig [sok] akkor minek kell mindenkit egy kalap alá venni?Miért kell azonnal általánosítani?Engem ez nagyon zavar,nem hiszem hogy nincsen annyi eszük az embereknek hogy ne általánosítsanak..Szerintem gáz.Ha nem ismertek valakit minek vonjátok máris valami olyan alá,ami lehet hogy nem igaz??Nem értem..


19/L


2010. dec. 17. 12:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs ha kicsit zűrzavaros csak fáradt vagyok.
2010. dec. 17. 13:02
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Én pl. nem hiszem de tény hogy ha valaki felébreszt éjjel mert részegen önkivületben artikulátlanul üvölt akkor az nem egy hajléktalan lesz hanem egy tizenéves tök mindegy hogy 12,13.14.15,16. ... tizenéves.
2010. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ez se egy túl értelmes fogalmazás, már bocsi. :D Kb. olyan, mintha megkérdeznéd, hogy "miért általánosítanak az emberek?", mert te is egy kalap alá vettél mindenkit, mert a Gyk-soknak kb. 80%-a általánosít, legalábbis akkor, amikor látom. Szóval ez elég érdekes fogalmazás. :'D

Kérdésre: Azért általánosít a legtöbb ember, mert mindenhol csak azt hallják és látják, hogy a 12 évesek szexelnek, részegen mennek haza stb., a jókat viszont soha senki se említi meg, mert minek kiírni hogy olyan kérdést hogy "a barátnőm egy angyal, mit csináljak vele?", így az a kép alakult ki bennük - tévesen - hogy a tinik 98%-a szófogadatlan, szemtelen, éretlen ćsitri. Pl. az én környezetemben egyetlen olyan ember sincs, aki cigizne, részegedésig piálna, korábban dugna, ķurváskodna, tehát nem hiszem, hogy nálunk van a maradék 2%.

2010. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Azért(gondolom én) mert ebben a korban próbálják ki a tinik a számukra új dolgokat, és egy most középkorú(most csak egy példát mondtam, lehet huszonéves is) ember ebben a korban még nem próbált ki ennyi mindent. Akkor még nem kaptak cigit mindenhonnan, volt annyi erkölcsük hogy a pasizást és csajozást hanyagolták (gondolom itt is voltak kivételek), a mi korosztályunk pedig már messzebre merészkedik. Bevallom én is kipróbáltam a cigit, sőt alkoholt is ittam már titokban, de ez nekem jó tanulság volt. A cigitől majd megfulladtam, a bor pedig marta a torkomat. Azóta a közelükbe se megyek. Akik ennyi idősen űzik ezt az 'ipart' azok is csak azért csinálják mert ők már nagyok...Lényeg ami lényeg, hogy az idősebbeknek nehéz nézni ahogy az alsóbb generációk elzüllenek. 13/L
2010. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen (:
2010. dec. 17. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Pedig sokan vannak, többen mint hinnéd/hiszed. Ebben a közegben élek, bár engem hidegen hagynak ezek.

15/l

2010. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk is annak a csajnak van a legnagyobb tekintélye, akiről van egy kép facebookon, amin egy srácot terelget, aki épp a saját hányásában fetreng és ő sem józan...

13/L

2010. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért hiszik ezt az emberek, mert a jó kislányok, nincsenek szabadjára engedve és őket nem láthatjuk. Akiket pedig látunk ők pedig így néznek ki. szomorú, de ez van. :)
2010. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!