Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez számít a felvételiben?

Ez számít a felvételiben?

Figyelt kérdés

Nem én fogok felvételizni, szinte semmit se tudok róla, szóval légyszí ne hülyézzetek le. Szóval az történt, hogy ma azzal jött haza a bátyám, hogy kapott egy osztályfőnökit. (Én ott voltam az egészen, mert a termeink szemben vannak egymással és a szünetekben történt minden.) Igazából nem is ő volt a hibás, mert az osztálytársai teljesen rászálltak (7-ig folyton piszkálták, 7-ben volt egy kis nyugi, aztán megint elkezdték a köćsögök, hogy szépen fejezzem ki magam...) : dupla barkácsuk volt, ő végig fent volt a barkácsteremben és arra mentek vissza a termükbe, hogy szét vannak dobálva a cuccok (tesóméi is), erre elkezdik, hogy a tesóm volt. Egyik törpe (akkora, mint én, talán alacsonyabb) elkezdi neki, hogy szedje össze a cuccát, ha már a bátyám így szétdobálta...Nem vagyok az a verekedős típus (de tegnap már kapott tőlem az egyik 8-os, azóta békénhagy ›.‹), de én már itt orrbanyomtam volna. A bátyám csak elküldte a francba, majd mondta, hogy hogy a nagyanyánk zivataros térdibe dobálta volna szét mindenki cuccát - köztük a sajátját is - ha végig órán volt? Erre mondták neki, hogy ne hazudjon már...Aztán következő szünetben megint az egyik idióta elkezdte piszkálni, mindenfélét mondott róla és a családomról (hadd ne idézzek, mert nem szokásom káromkodni ill. mások családját szidni), erre feldühödött (először mondjuk tűrte, semmit se csinált, de kitapasztalta, hogy olyan gyökerek az osztálytársai, hogy ha nem foglalkozol velük, akkor is képesek ćseszegetni, sosem unják meg [saját tapasztalat]), így odament ahhoz a fiúhoz, és pofánvágta. Szóltak az osztályfőnöknek (ő is egy hárpia, mivel osztályfőnk, ezért minden reggel 3/4 nyolctól a bátyámék termében kéne lennie, ehelyett kint áll a termünk előtt és osztja az észt a másik ofőjüknek - azért van 2, mert az előbb említett tanár angolt tanít, így az osztály egyik felével többet van, de a másik ofő meg a barkács tanár és az csak a fiúknak van, szal ez is hülyeség - arról, hogy ki késik...Neki könnyű, mert kb. 5 perre van az iskolától, mi meg hegyen lakunk és jeges az út, aztán mondja, hogy XYék [mi] is elkéstek. Már az én ofőmnek is elege van belőle, mert ő is hegyen lakik), aki beírt a bátyámnak. Akik a tesóm mellett állnak, elkezdték, hogy és az XYnak miért nem ír be, ha ő provokálta ki? Végül ő csak egy írásbelit kapott, a bátyám viszont egy ofőit, azzal a szöveggel hogy "testi terrorért osztályfőnöki intőben részesítem", anyukámnak elmondta a bátyám, erre anya csak annyit mondott, hogy "és a lelki terror nem számít?". Másik bátyám most jött haza, elmesélte a tesóm az esetet, a köv. párbeszéd zajlott most le:

-Cső, kaptam egy ofőit.

-Miért?

-Egyik gyökér folyton szekált és kiprovokálta hogy megüssem.

-És?

-Zsuzsa néni úgy írt be, hogy "testi terrorért osztályfőnöki intőben részesítem".

-Az, testi terror, na persze, meg egyértelműen 8 napon túl sérülései vannak, ugye? -.-

-Kb. Ráadásul Zsuzsa néni most, hogy felvételi időszak van, minden pisszenésért beír.

-Hát gratulálok.

Szóval mindenki a bátyám pártját fogja.

Külön szemétség amúgy az egészben, hogy a bátyám 4 év alatt nem kapott mégcsak írásbelit sem, de most, hogy felvételi van, minden apró pici dologért beír az a szemétláda.

Szóval a kérdésem az, hogy számít a felvételiben? Amúgy bocsi a trágár szavakért, de már rohadtul elegem van a bátyám osztálytársaiból (engem is folyamatosan piszkálnak, kivéve azt, akit én is képenvágtam...) és az angoltanárból (angolos vagyok). A bátyám amúgy nem egy túlzottan erős gimibe fog felvételizni, másik bátyám is odajár, olyan szinten be tudott vágódni, hogy egyszer órán megcsörrent a telefonja (nem szoktuk kikapcsolni, csak lenémítani, de én hátul tartom a ruhásszekrényekbena kabátom zsebében), a tanár emg megengedte, hogy kimenjen és felvegye..Kiderült, hogy téves, erre a tanár csak annyit mondott hogy "Jól van Xy, ülj csak le". Az igazgatóról is szokott mesélni, tavaly a szülői bálon pl. ráült egy asztalra, elkezdett a lábával himbálózni és odasúgta a bátyámnak: "Az a férfi mérgesen néz rám. Nem szeretem, ha valaki mérgesen néz rá. Félek tőle." :D

11/L


2010. dec. 17. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizony számít

Ha a tesód meg jó tanuló akkor meg nagyon számít mert még szóbelije is lesz oda meg kell ellenőrző is de bárhova jelentkezik számít mert kérik a jelentkezési lapot

Nekünk nagyon jó az iskolánk mert a felvételi miatt senki nem kap semmilyen beírást 8.osztályból

De addig örülj amíg nem vagy 8.os nem kell ilyeneken gondolkdnod

De ez az év a legjobb jobb mint az elmúlt 7 együttvéve itt már az egész osztály jó meg puskázásra se olyan szigorúak a tanárok

8.os

2010. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Ha ezért nem akarják felvenni a bátyámat, anyukám beszél az igazgatóval, elmondja, hogy hogyan történt és hogy más környezetben senki se szekálja, csak a mocsok osztálytársai. (Nyilván nem így fogja mondani.) Jó neked..A bátyám ofője tényleg elég szemét, mert 2 éve amikor mégcsak 12(!!!) évesek voltak, sokkal durvábbak is történtek, az a hulladék meg max. szóbelit adott és mondott hozzá egy ejnye-bejnyét...
2010. dec. 17. 17:47
 3/4 bumbi02 ***** válasza:
nem hinném hogy számít a beírás.. én megye legjobb gimijébe felvételiztem, és volt írásbeli figyelmeztetésem.. 6.ba majdnem kirugtak ellenörzöm tele volt beírásokkal.. most meg itt ülök 12.esként a gimiben..
2010. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NEkünk azt mondták számít de idén nem merik beírni mert félnek hogy nem vesznek fel(nálunk)
2010. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!