Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az e-felvételiben a többletpon...

Az e-felvételiben a többletpontoknál, az OKJ-s képzéses bizonyítványt mindenféleképpen fel kell tölteni, még akkor is, ha még nincs meg és nem is számít bele a pontjaiba?

Figyelt kérdés
Lesz egy OKJ-s bizonyítványom előre láthatólag a nyáron, nem biztos, hogy meg lesz, de ha meg lesz, akkor azt is utólag csatolnom kell? Az OKJ-s szakmám nem számít bele a pontjaimba, hisz nem fogadják el az adott szakon, mivel nem szakirányú, így nem is kapok rá többletpontot! Ilyen esetben mit csináljak? Hagyjam az egészet és ne töltsek majd fel semmit?
2010. jan. 25. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak azt töltöttem fel,ami plusz pontot ad,a többit meg sem említettem.Minek?
2010. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felesleges lenne feltölteni, nincs értelme.
2010. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok! Akkor nem töltök fel semmi ilyesmit! :)
2010. jan. 25. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!