Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit adtok anyukátoknak? Saját...

Mit adtok anyukátoknak? Saját készítés vagy vesztek vagy akár mindkettő?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Könyveket,cd-t , és egy saját készítésű, lefestett képkeretet, amibe a tesóim és én vagyunk kicsinek
2010. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez milyen aranyos :)
2010. dec. 20. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Parfumot,2pulcsit és még szeretnék készíteni valamit saját kezuleg de nem tudom mit :)
2010. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

milyen parfümöt??

nekem az anyum ilyen édes parfümöket szeret..például a pumának a rózsaszín változatát meg az avril lavingeset is szereti :) persze az ilyen gucci meg ilyeneket is,de nincs annyi pénzem,hogy ilyesféléket vegyek :)

2010. dec. 20. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Én könyvet a kedvenc irojatol Danielle Steeltől,persz le is tölthettem volna ahelyet,hogy meg veszem ,de igy sokkal hangulatosabb:)Meg amugy se szeret anyu annyira gépről olvasni..Te mit adsz?
2010. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én vettem neki egy swarovski karkötőt,igaz elment az össze pénzem rá,de ezt szerette volna muszáj volt megvennem:)) nem szerettem volna hogy szomorú legyen..apu mást vett neki pedig mondta hogy ezt szeretné.szerencsére nem számít rá hogy megkapja remélem nem ájul azért el:D


13/L

2010. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én egy arckrémes szettet,egy desszertet,ékszertartót,homoktövises italt,mécsestartót és egy szappant mindezt egy ilyen faszerű dobozban amit ő választott ki,szóval az az egy nem meglepi,de hát nagyon tetszett neki:)
2010. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Anyumnak is Daniell a kedvenc írója (:

Én kérlek szépen egy családi portéval készültem,pont ma fejeztem be és viszem kereteztetni csak még nem tudom,hogy,hogyan,mert elég nagy a lap és nem tudom táskába tenni,most bízok benne,találok ekkora szatyrot..

meg pár apróságot kap mellé mindenki.

Pl sütök még mézeskalács házikót.. ma fogom összeragasztani..

anyunak vettem ilyen kristály szerű karkötőt (nem tudom mi a neve) itt írta az egyik válaszoló,de ez nem volt drága,azthiszem 1500 Ft volt..mert anyu sokat vásárol ott és kaptam ajándékba 50% kedvezményt :)

Apu a kedvenc focicsapatától kap egy olyan mezet amit minden focitag aláírt.. (eredeti).

Hugomnak meg az Audrey Humperg vagy ki a kedvence és vettem egy sima fekete tolltartót és erre rá lett nyomtatva az Audrey arcképe.

Mivel nem nagyon lehet ilyen tolltartót kapni meg ez így egyedibb.. meg a neve is rajta van tesómnak is meg a csajnak is :)

A kutyám meg kap egy új fekhelyet (csont mintás párnával)


Nagyából ennyi..mivel ha nagyon gyűjtök tudok összeszedni 10 ezer forintot (most annyit se tudtam) ebből kell kihozni mindent,akkor már próbálok olyat adni ami a szívéhez szól nagyon..

2010. dec. 21. 10:02
 9/9 AnonymusAnonymus ***** válasza:

Én (még készülőfélben van :D) csinálok egy angyalkát keresztszemes öltéssel. Anya imádja az angyalokat, pl.: van olyan medálja, kicsi szobra, karácsonyos dísze, stb. :)

És persze (gondolom rájöttél :D) saját készítésű.

13/L

2010. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!