Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves lányok, ti ha találkoz...

12 éves lányok, ti ha találkoztok egy fiúval mindig elmondjátok anyukátoknak?

Figyelt kérdés
Szóval,ha elmentek mondjátok hogy fiúval mentek,vagy kitaláltok valamit?
2010. jún. 21. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Öhhm.. de mi az, hogy találkoztok egy fiúval? Direkt, megbeszélten (tehát randi?), vagy pld. hazafelé a suliból összefutsz Pistikével, és együt sétáltok haza?
2010. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Én még 12 évesen nem nagyon találkozgattam fiúkkal,de most 14 évesen(a középiskola kapujában) már sokszor találkozok pasival(a barátommal),de azért az még nem volt meg,ugyh. nyugi:D én 12 évesen egyszer találkozni akartam egy fiúval,de nem jött össze,és ismerősömmel(akiről tudtam h nem mondaná el anyámnak),azzal beszéltem meg h lehet h elvisz a fiúhoz:P anyámnak el nem mertem vna mondani,mert ...fú..xd:P
2010. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
sztem mondd el, minth hazugságba keveredj. minek titkolózni? én azon döbbenek le, h nagyon sok kislány intim kérdésekben is ezen az oldalon tesz fel kérdést, ahelyett, h az anyjától kérdezné meg...
2010. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Első sorban!! A leges legfontosabb, anyukád az aki mindig ott volt és ott lesz melletted! Úgy hogy neki mondj el mindent! Hidd el, nem fogja leharapni a fejed, hogy ha elmondod neki hogy xy tetszik :)

Én mindig elmondtam anyukámnak! :)

És nem bántam meg! Nyugodtabb a lelkiismeretem ha tudja, hogy jó helyen és jól vagyok!

Úgy hogy minden képen mond el neki!

13/L

2010. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

12 évesen elmondtam ha tetszett valaki.

Most 14 vagyok,csak azt mondom el ha van barátom,most az,hogy egy fiúval sétálok az szerintem tök természetes,és anyunak is az.

Anyukámnak csak fiú barátai voltak más a barátság és a járás.

Ha járok valakivel akkor elmondom,hogy összejöttem sx.al

Ha barát vagyok egy fiúval azt miért mondjam el?Ha kérdezi kivel voltam ma,akor elmondom hogy kik voltak ott.

Meg ha valami hülyeséget csinált(unk) azt is nagy hévvel mesélem és nem hazudozok,hogy nem nem a Dávid volt hanem Dia :)


Ebben szerencsém van,mert anyu nem sas szemmel figyeli,hogy hozzá szóltam-e egy fiúhoz.

Megbeszéltük,hogy meddig mehetek el meg egyebek és hogy szoljak ha tovább akar menni a barátom (hozzá tette,hogy még ne akarjon tovább menni,van még pár éve :)

2010. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Az én 12 éves lányom elmondja :) Szerencsés vagyok, úgy látom... És szerintem ő is, hogy ilyen anyukája van :)
2010. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Zümy válasza:
68%

Hát már 14 vagyok,de ha randiképpen találkoztam volna 12 éves koromban egy fiúval sztem elmondtam volna. 13 évesen már nem mondtam el( nem jó a viszonyunk),de nem tartottam titokban,még aznap tesvérem elmondta neki,hogy hol vagyok (mondtam,hogy elmondhatja). Ha csak haverról vna szó nem mondom el,max. ha kérdezi :)

sztem,ha olyan a viszonyotok,főleg ilyen korban nyugodtan mondd el =)

2010. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha most nem mondod el, és egyszer lebuksz, oda a bizalomnak. Ezt nem kockáztatnám a helyedben. Jobb tiszta lapokkal játszani, a lelkiismereted is tiszta és a viszonyod anyukáddal is sokkal erősebb és jobb lesz, ami pl. 15-6 évesen kifizetődik majd! Hisz végig őszinte voltál vele, bízni fog benned, és jobban megért, elenged ide-oda, mert tudja, hogy jó lánya vagy! Ez nagyon fontos! Gondolkodj előre! L27
2010. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
én mindig elmondom ha járok valakivel (12 vok) ls azt is hogy kivel megyek általában fiukkal szoktam menni
2010. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is mondd el, akkor is hah a fiú nem szimpi anyukádnak. Akikkel találkozni szoktam többnyire már voltak nálunk,úgyhogy anyukám is ismeri őket

12/L

2010. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!