Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nyolcadikosok! Hogyan készültö...

Nyolcadikosok! Hogyan készültök a felvételi?

Figyelt kérdés
Központit írtok vagy tehetséggondozót is?
2010. dec. 21. 21:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, elégé hülyén fogalmaztam xD Hogyan készültök a felvételire?
2010. dec. 21. 21:46
 2/11 anonim válasza:
100%

Én csak központit írok, és a korábbi években írtakat töltögettem és ellenőriztem a megoldóulccsal;)egyébként én jelentkeztem 6osztályosba (igaz végül nem mentem) de én a kisujjamból kiráztam...jobban féltem egy sulis szóbeli feleléstől, mint a felvételitől..:)


sok szerencsét hozzá!:)

2010. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sehogy jáú lesz mán a szakmunkásképző is fálurá :D
2010. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
utolsó: viccnek jó, de azért remélem nem asztalosként végzed.
2010. dec. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi a baj azzal, ha valaki asztalos/szakmunkás? Nehogy már ciki legyen, ha az embernek nincs diplomája...
2010. dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pont ezaz..a diploma ma már nem egy élet biztosítás.

Ott van a férjem,diplomával a kezében és mégis egy szakmunkást kellett elvégeznie,én eltudtam a diplomámmal helyezkedni ,de csak azért,mert jokór voltam jóhelyen. :)

2010. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jah járok 4 féle előkészítőre sima központit írok és nagyon várom már

14/f

2010. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Járok előkészítőre,aztán ennyi.Amúgy meg jobb ha tudjátok,hogy az asztalos,meg az ilyen kétkezi munkák mostanában hiánymunkák,és ha így folytatjuk,lassan nem lesz min aludni,mert senki nem csinálja meg.....Nem kéne lenézni azokat,akik dolgozni akarnak,és nem egy irodában rohadni egésznap.Amúgy ezt én úgy mondom,hogy pszichológusnak készülök,anyám pedagógus,szóval mégcsak nem is az elfogultság beszél belőlem.
2010. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én is gimibe készülök de tényleg azok mondják ezeket akiknek szülei munkások hogy milyen jó a szakmunkásnak(nekem diplomások)
2010. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

00:38 -as vagyok.

Úgy értettem, hogy ugy irt mint egy paraszt(már elnézést) , és reméltem hogy csak vicc. Ennyi, nem kell itt hisztériát csapni.

2010. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!