Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most az egy újabb divat, hogy...

Most az egy újabb divat, hogy a lányok rock zenét hallgatnak meg fiúsan öltözködnek és fiúsan viselkednek? Csak én nem tudom már lassan követni ezeket a dolgokat? Vagy ezt csak én vettem észre? :D

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 23:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mire gondolsz a fiús öltözködés alatt?
2010. dec. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most az utóbbi 25 évben ez a divat.
2010. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Mindig voltak olyan lányok, akik inkább rockot hallgattak és a sportosabb, lazább öltözködést részesítették előnyben és olyan fiúk, akik inkább a tuc-tuc zenét hallgattak és másképp öltözködtek...


Mellesleg áruld már el, mi kivetni való van abban, ha egy lány szereti a rockot?Én imádom, naphosszat tudnám hallgatni, ettől függetlenül nem érzem magam fiúnak és nem is vagyok fiús.

15/L

2010. dec. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is a rockzenét szeretem és nem vagyok fiús, sőt férjem is van és babát várok, aki reméálem szintén a rockzenét fogja előnyben részesíteni.
2010. dec. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is rockzenét hallgatok, de ettől nem érzem magam fiúsnak. Ha akarok fel tudok elegánsan öltözni, de ha azt akarom lazább, sprtosabban. A vislkadésem meg nem fiús egyeltalán.
2010. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Könyörgöm ha lázadni így tudtok egy kis szövegértés is essen már bele az időtökbe,nem attól lesz fiús valaki,hogy rockot hallgat,ne fordítsátok már ki a szavaimat..kösz.
2010. dec. 22. 10:50
 7/24 A kérdező kommentje:
Ja és tényleg úgy írtam ki a kérdést,mintha bármi bajom lenne vele,meg elítélném.na mindegy.
2010. dec. 22. 10:51
 8/24 anonim ***** válasza:
10%
Igen, ez az új divat, sajnos. Leginkább persze a tinilányok körében. Tornacipő, csőnadrág, egyenpóló... Nem érdekes, nem stílusos, nőietlen. De úgyis kinőnek belőle... De úgy vettem észre, hogy nem csak a rockot hallgató lányok néznek ki így, hanem diszkósp!csától kezdve a pózer emóig mindenki.
2010. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Bocsi,hogy kicsit b.unkón írtam csak elég nagy balhé van itthon és ideges voltam..bocsi.

Amúgy tényleg igazad van utolsó..

2010. dec. 22. 12:03
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Szia!A mi osztályunkban sok lány hallgat rock-ot,de mindenki lányosan öltözik.Amiket fent leírtál az inkább a pózerekre meg a divatmajmokra kellemző.
2010. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!