Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most az egy újabb divat, hogy...

Most az egy újabb divat, hogy a lányok rock zenét hallgatnak meg fiúsan öltözködnek és fiúsan viselkednek? Csak én nem tudom már lassan követni ezeket a dolgokat? Vagy ezt csak én vettem észre? :D

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 23:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Bocsi *jellemző
2010. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én régóta ilyen vagyok. Fiúkkal barátkozok, rock zene a kedvencem, de én zenében mindenevő vagyok. 14/L
2010. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%

Nos én 8éves koromtól rock zenét hallgatok.. mostanában mást is eléggé vegyes az ízlésem, de én mindigis fiús voltam... kiskoromban a babáim mellet rengeteg autóm volt meg ahelyett hogy anyukámat utánoztam volna, inkább apum szokásait játszottam el... Mindig fiúsan öltözködtem.. szoknyát oviban vettem fel utoljára... farmer, póló, ing, nyakkendő, egyszerűbb nyakláncok.. fekete bőr tornacipő.. igaz a hajamat festetem (vörös, elől pedig fekete a fufrum és néhány tincsem) meg rendszeresen vágatom( gyűlölöm a hosszúhajat).. teljesen ápolt a külsőm... utálok vásárolni ..inkább apummal horgászok ... minden kényeskedés nélkül felszúrom a horogra a csalit(giliszta,kukac,nyersmáj) ... autótervező szeretnék lenni felnőtt koromban mert elég jól rajzolok, és szeretem a fizikát meg a matekot.. benne vagyo kegy csomó hülyeségbe a fiúkkal :) sokszor mászok ki ablakon, kerítéseken.. Szeretem a forma1-et, szeretek korsóból sört inni, imádom a régi vadászrepülőket stb, de szeretem a művészetet és az irodalmat is ... Szerintem sose leszek lányosabb, de őszintén nemis szeretnék :) minek? így érzem jól magam...

15L

2010. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
40%
Ja de az ilyen lányoknak nem is nagyon van pasijuk
2010. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó:

Ha most váltanék és innentől kezdve mindig nőiesen öltözködnék, nem hallgatnék rockot, mindig nőiesen viselkednék meg minden, akkor lehet, hogy lenne barátom, de elveszteném önmagamat.

Dönteni pedig muszáj.Vagy önmagam maradok és még egy darabig nem lesz barátom, mert lássuk be, az én koromban a fiúk éretlenek és gyerekesek, amiből én köszönöm nem kérek vagy megváltozok, hogy legyen pasim, aki tényleg csak a PASIM ÉS NEM A BARÁTOM és közben elvesztem önmagamat...

Én inkább önmgam maradok és ismerkedek...Ugyanis létezik az a bizonyos aranyközép út, csak meg kell találni:)

15/L

2010. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tévhit h nincs pasijuk. Nekem már 4 is volt, aki szinte teljesen megváltoztatta az életem. Nem veszik el bennünk a nő, mindössze nem mutatjuk (mindig)!!
2010. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Jó,de a rokzenét egybe írtam az összes többivel,ne vegyétek már külön..
2010. dec. 22. 22:41
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát az én húgom 7 évesen már a Tankcsapda lemezemet hallgatta, és azóta is nagy rocker, amúgy én utálom a techno, eleckro és társait... De én örülnék, ha megismernék egy olyan lányt, aki rocker, és nem rokonom.
2010. dec. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Rocker lány is öltözhet "csinosan" : http://www.youtube.com/watch?v=JsEie_qfabY&feature=player_em..


Én is Rocker vagyok , de inkább lányosnak mondanak , pedig fiú vagyok (XD) , hosszú haj , bőr dzseki , és rock 'n' roll ...

2010. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
74%

15:03 (salala salala)


A korodbeli fiúk ugyanolyan éretlenek és gyerekesek, mint te és a korobeli lányok!

2010. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!