Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ő miért ilyen fura? (egy fura...

Ő miért ilyen fura? (egy fura lány)

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátnőm, úgymondd fura. :O

Neki egy pasi sem tetszik szóval az x-faktorba is voltak jól kinéző pasik a megasztárba is de ő neki mindegyik "fúúj hagyál már békén" És ez nekem fura. Mert hát most vagyunk a kamasz korszakba ilyenkor minden jól kinéző pasiba beleszeretünk :D

De ez tudom hogy gyerekes de szeretném kihasználni hogy ilyen vagyok.

De rosszul esik hogy a barátnőmmel nem lehet másról beszélni csak vagy az új telefonjáról vagy arról ha valaki felvesz egy divatosabb pólót, akkor az már mekora k*rva. :O

Meg arról hogy vagy fogyózik :O vagy arról hogy Ő nem akar divatos lenni, ha meg azt mondom hogy 14 évesen ezzel is foglakozhatnak akkor meg minden szemét vagyok


13L barátnőm 14


2010. dec. 26. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
babázzatok még ne ilyen hülyeséggel törődjetek.
2010. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem fura,csak KAMASZ!mindenkinek más pasi tetszik egyébként,bár egy kicsit beképzelt lehet a barátnőd
2010. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Nem tudom én tényleg szinte mindenbe vele vagyok, de kicsit rosszul esik hogy arról nem lehet beszélni amiről én szeretnék csak arról amit ő. Tudja hogy utálok egy csajt, de direkt a fényképeit mutogatja. Mikor mondom neki hogy "bocsi de nem érdekel mert nem bírom" akkor meg azt akit én szeretek le nyálgépezi, b*zizza.

Pedig Ő nem beszélt soha azzal az emberrel de én azzal a másikkal igen

2010. dec. 26. 12:26
 4/13 A kérdező kommentje:

Meg mikor mondom neki azt hogy "Na ez a lány elég bunk* volt velem" akkor meg ez a válasz "Te csak ne beszélj"

Meg sokszor bánt meg olyan szavakkal amit egy lgjobb barátnőt nem szokás

2010. dec. 26. 12:28
 5/13 anonim ***** válasza:
biztos,hogy ő a legjobb barátnőd?nem szimpla kihasználásról van szó?
2010. dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez egy kis k*cs*g, építsd le, a legjobb barátnők nem így viselkednek.
2010. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ezeken a viselkedéseken kívül bizony egy nagyon nagy szível rendelkező lány.

Igazából ezt elmondta hogy miért van, de szerintem az nem olyan nagy dolog amiért mással csúnyán alázoan lehet beszélni

2010. dec. 26. 13:22
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Beszélj vele,szerintem nagyon kedves lány lehetsz és elhiszem,hogy rosszul esik a viselkedése.

Én ,mint teljesen kívülálló ember (vagyis annyiből amit leírtál) azt veszem észre,hogy téged magának akar (úgymond) szóval,hogy akivel te barátkozol/barátkoznál az mind kegy k¨cs¨g paraszt és ne legyél velük.Ne hagyd.

Ülj le vele,kérdezd meg,hogy miért szokott veled így beszélni??

Az,hogy nem tetszik neki egyik fiú sem az még nem probléma,inkább az számítana problémának ahogy viselkedik.

És beképzelt is.

Ahogy olvasom a soraid ,te szeretnél azokkal a lányokkal is lenni akik felvesznek egy-egy divatos pólót.

Miért is ne lehetne?

Attól nem lesz senki divatmajom főleg nem k'rva.

A helyedben más lányokkal/fiúkkal is elkezdenék barátkozni,ha pedig van más barátod akkor vele/velük több időt tölteni,mert ha nem tud változni a legjobb barátnőd a helyedben én nem erőltetném ezt a 'kapcsolatot',mert sok értelme annak nincs,hogy egész nap arról beszélj amiről nem akarsz.

14L


És soksok sikert,hogy változzon a helyzet,drukkolok neked (:

2010. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kedves soraid :)


Hát én nagyon szívesen beszélek az Ő témáiról is egy darabig, de mikor más más nincs is.

Szóval szó szerint ha én meg akarok neki mutatni egy videot akkor Ő arra nem kiváncsi-inkább nézzük meg a Nokia W205-t mert az milyen jó.

És ez egy időután idegesítő lesz.


Ha nem a telefonok meg a hülyeségek akkor meg azzak nyüstől amire ha nem mondok igent akkor egy szemét ember vagyok.. :(


Persze én sem vagyok nagy híve annak ha valakin egy kiló smink van de itthonra az is belefér iskolába meg egy divatos póló.

2010. dec. 26. 13:51
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 13:33 vagyok.

Hát elhiszem és egyet értek veled a sminkbe és a ruhába is.

Azért durva ahogy viselkedik,mintha totál kiakarna magának alakitani téged..mindig ilyen volt??

2010. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!