Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy ennyire vágyom...

Normális, hogy ennyire vágyom valakire?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. És mostanában egyre többet nézem a szerelmeseket az utcán, hogy milyen jó nekik, hogy van kit ölelgetni, csókolgatni. Nagyon vágyom arra, hogy egy fiú ölelgessen, csókolgasson engem is.

Nagyon jó lenne, ha lenne egy olyan fiú, aki viszont szeret engem.

Mások is vágynak ilyenekre?


2010. dec. 26. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Normális.

Én is nagyon vágyom valakire :(

2010. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

14-15 évesen én is vágytam rá nagyon. Én is néztem a szerelmeseket és titokban "irigykedtem, hogy milyen jó nekik, hogy boldogok és szeretik egymást. :) Véleményem szerint minden ember vágyik egy társra, ha egyedül van ( legalábbis a legtöbb esetben). Aztán elmúltam 16 éves és jött az első nagy szerelem, nagyon boldog voltam, aztán egyre szomorúbb lettem mert nem úgy alakult ahogy azt én elterveztem. 1.5 év után sor került a szakításra, és azon gondolkodtam, hogy ez a szerelem nem is olyan mint ahogy azt én elképzeltem. Kívülről csak a szépet és a jót láttam de amikor belecsöppentem rájöttem, hogy ez nem így van. Van sok szép pillanat de a rossz is ott van mellette, sajnos... Most 2 éve ismét boldog párkapcsolatban élek. :)


Te is megtalálod idővel a párodat hidd el, és kívánom, hogy legyél nagyon boldog!!! :)

2010. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
18:57-es: Nagyon szépen köszönöm, és is kívánom Nektek a pároddal, hogy legyetek nagyon sokáig, nagyon boldogok.
2010. dec. 26. 19:42
 4/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen aranyos vagy! :)
2010. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok, lány. Én is úgy érzem h szükségem van valakire, aki a lelkitársam, megért és vigyáz rám! Kb. ugyanazok mint te! Úgyhogy normális ez így! A hormonok... :):)
2010. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én is 14 éves lány vagyok,és én is így érzek...Olyan kell aki megvéd,átölel ha fázom,megcsókol,szeret,tisztel,mint a filmekben...jajj de minek mondom,ha valakik tudják mit érzek,azok ti vagytok:) Iza.
2010. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
en is 14 /L vok, es en is vagyom egy pasira aki szeret ,akiben megbizok,es meg sok mas
2010. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor látom, nem vagyok egyedül ebben a dologban. :(
2010. dec. 27. 08:54
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

nekem ugyanez fiúba

nem vagyok meleg lányra gondoltam Xd

14/f

2010. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

detto(:

bár nekem volt már barátom,7 hónapig jártunk.:(

De most huzamosabb ideje nincs senkim :(

Az a baj hogy ha szemezek is valami fiúval nem mer odajönni,stb:S:O


14L

2010. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!