Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor tudtátok meg, hogy...

Mikor tudtátok meg, hogy nincs Jézuska meg Télapó, nem a gólya hozott meg nem a káposztába találtak stb?!

Figyelt kérdés

Vagy hisztek ezekben a dolgokban?

(jó itt nem arra gondolok,hogy a gólya hozott hanem mondjuk a mikulásban.)

És ti jötettek rá?Ha igen akkor hogyan?Vagy elmondták nektek?Ha igen hogyan.hogy fogadtad stb.

Írjátok le,kíváncsi vagyok,mert az enyém vicces volt..


2010. dec. 28. 15:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekem sose mondták, hogy a gólya hozott, vagy a káposztásban találtak, hanem szépen mindig a szintemnek megfelelően magyaráztak. A Jézuskára meg a Mikulásra pedig az osztálytársak vezettek rá, elég megrázó volt:(

13l

2010. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem végig úgy neveltek hogy nincs Jézuska meg Mikulás. Mindig megmondták hogy tőlük kapom az ajándékot. Egyszer még alsóban el is szóltam magam amikor megkérdezték hogy mit hozott a Mikulás. Az egész osztályom sírógörcsöt kapott amikor mondtam nekik hogy nem is létezik. xD A gólyás ügyet is jól átugrották a szüleim. Mindig azt mondták hogy anya hasából jöttem és PONT. :P Aztán asszem 4.es voltam amikor az egyik oszt. társam teljesen felvilágosított ilyen téren. :)

15/L

2010. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Én már elég régen tudtam, de nem akartam a szüleimnek elmondani, nem mertem, de nemtudom miért. Kb 8 éves koromban már tudtam, de 12éves voltam amikor először díszítettük együtt a fát. A suliban meg a tvben, sok dolog utalt rá, hogy ez az egész nem igaz, így nem volt nehéz rájönni 8 éves fejjel sem:) De aranyos dolog nagyon, csak sajnos egyre kevésbé kivitelezhető a mai gyerekeknek (internet, média)

Ja s nálunk sose volt szó arról, hogy a gólya hozza a babát, erről nem beszéltünk....ezt is innen onnan szedtem össze.:)

2010. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Értem,köszi,hogy írtatok :)
2010. dec. 28. 16:04
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
én már nem emlékszem hogy hogy jöttem rá a dolgokra, de a te sztoridra kiváncsi lennék :-)
2010. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem sem mondták soha, hogy a gólya hozott, olyat meg, hogy a káposztásban találtak, komolyan még életemben nem hallottam :DD

Amúgy 2.-os voltam, mikor a TANÍTÓ NÉNI mondta el az osztálynak, hogy a télapó és a Jézuska nem létezik. x]


13,5/L

2010. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Nekem sem mondták sosem, hogy a gólya hozott, a káposztásos verzióról meg most hallok életemben először :-O Elmondták rendesen, hogy honnan jöttem.

Nekem sosem mondták, hogy a Jézuska meg a Télapó hozza az ajándékokat, vagyis hogy csak így jelképesen mondták, mindig tisztában voltam vele, hogy valójában hogy megy, elég fura, hogy valaki nem :D

2010. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Itthon mindig mondták h a jézuska hozta az ajándékot meg h jön a mikulás de én sose tekintettem ezekre úgy mintha léteznének. Nem hittem bennük sztem soha sem, még kissebb kormban sem.Arról meg sosem kérdeztem h én hogy lettem azaz sosem beszéltünk ilyen gólyás dologról.


17_F

2010. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A gólyás dolgot nekem sem mondták:)

A Jézuska meg Mikulás meg ilyesmit meg úgy tudtam meg hogy az udvaron unoka báttyámmal beszélgettem és valahogy feljött a karácsony onnan a Jézuska...és ő meg közölte velem hogy nincs is!Én erre kicsaptam a hisztit!Ordítoztunk egymással veszekedtünk de valami borzasztó sokáig,és csak azért is kiálltam a gondolatom mellett hogy de van és kész!És erre megint mondta hogy nincs is csak anyáék hozzák az ajándékokat!De én csak azért is mondtam mondtam a magamét,míg végül az eredmény az lett hogy már alig szóltunk egymáshoz.Aztán este mikor anyáék beszélgettek odamentem hozzájuk és megkérdeztem hogy tényleg nincs is Jézuska?Mondták hogy nincs meg mikulás sem meg húsvéti nyuszi sem meg fogtündér sincs...Nagyon meg voltam lepődve..

Azóta is mindig ezen nevetek,mert nagyon megmaradt bennem,hogy óriási veszekedés tört ki köztünk(amugy nagyon szerettük egymást),egy olyan dolog miatt ami nincs is=D6-8 éves lehettem mikor megtudtam...

14/L

2010. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én mindig is tudtam, hogy egyik se létezik. Se Mikulás, se Jézuska, se Fogtündér, se Húsvéti nyuszi. Sosem tették szóvá a szüleim, csak jelképesen mondták, hogy jött a Jézuska. Oviban is hülyének néztem az óvónénit amikor mondta, hogy a Jézuska hozott nekünk társast. :D Nem tudom, honnan tudtam, hogy nem léteznek ezek, senki se mondta. Ja meg azt se, hogy a gólya hozott...
2010. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!