Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legtobb kamasz, vagy kamaszo...

A legtobb kamasz, vagy kamaszodo iszik, cigizik, koran kezdi a szexet. A szulok mit szolnak mindehhez?

Figyelt kérdés
2008. jan. 21. 08:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom minden szülő fel szokta világosítani a gyermekét. Próbálják mindenek az elejét venni, több-kevesebb sikerrel. A gyerek néha nem veszi komolyan a szülőt és "csakazértis" kipróbálják. A kiváncsiság hajtja őket.
2008. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Elvégre ők nevelik...tudják mit csinál

VAgy nem...

Én és öcsém sem züllöttünk, nem buliztunk, nem ittunk, és nem ment végig rajtunk a fél város...

Remélem te is erre neveled a gyereked!Az időben elkezdett jó kapcsolat a gyerekkel megelőzi az ilyen problémákat.

2008. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Ott valami lelki oka lehet. Nem minden kamasz olyan. És a szülőkben kell keresni sajnos a hibát. Most nem akarom a szülőket megbántani evvel. Én gyerek pszichológus vagyok. Sajnos nagyon sok szülő észre sem veszi hogy gyermeke beteg. Nagyon sok dolog van amit egy kamaszt ilyen tiltott dolgokat csináljon. Sajnos.
2008. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
A legtobb kamasz nem számol be a szüleinek.
2008. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
A kamaszkor arra való, hogy az ember kipróbálja ezeket. Ez így történik. Milyen lenne, ha mindezt 40 éves családapaként próbálná ki? Ennek a kamaszkor az ideje. A szülő meg aggódik, mert az aggódásnak meg a felnőtt kor az ideje.
2008. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Ja, hozzá teszem, hogy én magam is sokat piáztam kamasz koromban, meg kavartam fiúkkal, hasonlók, aztán azóta férjem van, dolgozom és gyereket nevelek, és mellesleg, megtanultam kulturáltan, felnőtt módra szórakozni.
2008. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
87%
én itthon berugtam és anyum nem szólt csak mindíg mondjam el neki az igaz azt mondta akár jó akár rosz dolog!!!
2008. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
egy kamasz ,igenis menjen bulizni, legyenek pasijai, éljen, igyon persze mértékkel.. !! igen..most és ne 20 év mulva... dohányozni meg ugyis fog ha akar...
2008. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
43%
hát nem értek veletek egyett.én is voltam fiatal.nem ittam nem drogoztam nem buliztam.normális ember lett belölem.a fiam 15 éves és eszébe sincs még ilyen.remélem nem is lesz.tölem nem látta.
2008. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

1. Ne általánosíts. Nem minden kamasz ilyen.

2. Nálam apám szilveszterkor elémrakta a piát, hogy igyak - 14 éves vagyok -, hogy ne egy buliba tapasztaljam meg, hogy milyen is igazán részegnek lenni, nehogy történjen valami, kihasználnak, vagy hasonló. Mert történnek ilyenek...

Magam is cigizek, bár tudom, hogy rossz dolog. Buta voltam mikor elkezdtem, de nem tudom [és nem is igazán akarom] abbahagyni.

Nem élek szexuális életet, túl fiatal vagyok még ehhez, és ezzel pontosan tisztában is vagyok. De ha egyszer el is kezdem, meg van hozzá a kellő felvilágosítás, a védekezéshez stb., mert attől hogy a szüleim nem járnak a nyomomban, még törődnek velem. Nem igazán tudnak szólni a dolgokhoz, mert nem igazán szoktunk beszámolni a szüleinknek ezekről [általában]. Bár az én anyám tudja, hogy cigizek. Nem akarja, de nem tud mit tenni ellene. Nem járkálhat a nyomomban mindig.

Bulizni pedig szerintem természetesen, hogy járnak a kamaszok, msot vagyunk fiatalok, msot kell élni, inkább tegyünk harmincakárhány éves családanyaként? - ahogy anyám is teszi időnként. Persze itt nem feltétlenül a piával, drogokkal fűtött partikról van szó...

Egyszóval: a szülők nem igazán tudnak mit szólni mindehhez. De szerintem egészséges mértékben ezzel nincs is baj. Ha már az ember fia/lánya kokóval befűtötten tér haza reggel, akkor már van...

Remélem érthetően írtam le.

2008. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!