Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legtobb kamasz, vagy kamaszo...

A legtobb kamasz, vagy kamaszodo iszik, cigizik, koran kezdi a szexet. A szulok mit szolnak mindehhez?

Figyelt kérdés
2008. jan. 21. 08:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Még valami eszembe jutott:

Egy gyerek 12-14 éves kora körül alakulnak ki olyan képességei, hogy pl jól tudhat görkorizni, gördeszkázni, pingpongozni, társastáncolni, lovagolni (ekkor lesz elég fejlett a mozgáskoordinációja), vagy kreatív dolgokat csinálni (jó minőségben) pl batikolás, varrás, tárgyak készítése, stb. Ha ekkor már bulizással meg ilyesmivel foglalkozik, már neki sem áll eezknek, mert gyerekesnek tekinti. Szerintem ha ezeket kihagyja, sokat veszít, később se fogja megtanulni.

És most lepontozhatnak a gyerekek...

2008. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

hát mostanában egyre több az ilyen.

Sztem olyanra kell nevelni a gyereket, h ne legyen feltűnési viszketegsége, és ne akarjon mindenáron egy megadott csoporthoz tartozni, hanem ha egy csoport ilyen h cigizik iszik, akk keressen másokat.

2009. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Üdv:)

Én egy 16/L vagyok.

Mi mind kamaszok ezt azert csinaljuk" mert ez menőve tezs benünket vagyis igy erezzük " :S egyik csinalja masik folytatja ezzel akarjuk a maiknak a figyelmet felkelteni de emiatt nem igazan kell agodni mert ez egy idö utan elmulik rajövünk h büdös rosz es hülyeseg az egesz vagy barmi :) en nem csinalok mar ieneket pl baratom miatt mert nem szereti és rajöttem h hülyeseg az egesz :) se ö se én nem iszok nem cigizek és semmi ilyensmi :)NE agodjatok.. mar nagyon sokan mondjak h nem menö hamar valaki cigizik .. haem inkabb undorito ..:S

2009. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Funktasztikus ***** válasza:
13 vagyok és cigizek...igen most kapjak leszurást:)anyzukámék már egyszer rá jöttek elbeszelgettek de rá fél évre ujrakezdtem(kb.1honapja)ettöl nem érzem megam nagyobnak csak jol esik....istenem kemeszvagyok.....inkáb most mint késöb és inkább most bánjam meg mint késöbb.............
2009. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Funktasztikus ***** válasza:
elnézést a hí. hibákért gyors voltam:)
2009. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én is 13 vagyok, ez a kamaszkor része, persze, van egy határ, amit nem kéne átlépni, én ezt próbálom tartnani
2010. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Isabella95 válasza:
100%

16 éves lány vagyok és egyáltalán nem értek azzal egyet, hogy 12-13 évesen kezdjenek a gyerekek cigizni meg bulizni meg durván sminkelni, én 13 évesen még nem is akartam bulizni és anyukám max. a szájfényt engedte és most sem engedi, hogy az iskolában agyonsminkeljem magam és teljesen igaza is van, bulizni 16-17 évesen kell menni én is most kezdtem, inni nem iszok mert szerintem förtelmes íze van az alkoholos italoknak (kivéve a koktélok) cigizni meg CSAK akkor ha nagyon nagyon idegeges vagyok, és mellesleg a sminktől 30 éves korotokra olyan ráncosak lesztek mint az én dédimamám aki elmúlt 80 éves. Piálni NEM menő!!! Cigizni NEM menő! Bulizni 13 évesen a legnagyobb felelőtlenség!!!! A kedves szülők akik meg ezt hagyják azok szálljanak magukba! Az én anyukám egyedül nevel és egyáltalán nem szigorú csak elővigyázatos!


Bocsi, hogy kicsit hosszú lett.

2011. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!