Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meddig tart a kamaszkori...

Meddig tart a kamaszkori fáradtsàg?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ki fognak nevetni de már féléve nagyon furcsán érzem magam úgy látok mintha csak egy videó játékot nézek vagy álmodok az orvosom azt mondja kamaszkori fáradság vagy kamaszkor maga nemtudom hogy másnál is jelentkezett már és ha a fáradtság meddig tart.Előre is köszönöm.

2010. dec. 30. 20:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

mert nálam még nem jelentkezett vagy nem vettem észre één is kamasz vagyok

2010. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hú ilyen velem is volt de csak 1 napig szerencsére. 15/L
2010. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

fogalmam sincs meddig tart, mindnekinál más idejű, gondolom..

nekem is szokott néhailyen lenni, de nem mindig:)

13/L

2010. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Velem olyan időszak, amikor nagyon fáradt vagyok.Ilyenkor állva el tudnék aludni.Ez azért van, mert kimerülök.Néha már úgy érzem fel kellene tenni töltőre.A suli, a sok tanulás, edzések, itthoni segítés, most még a tánc.Leszívja az energiámat...

Én ilyenkor csak kiadós alvásokra vágyom:)

Mondjuk én nagyon szeretek aludni, ezzel sosincs gond.Főleg télen, ilyenkor a hideg, zord időjárás miatt (vagy nem amiatt) lazán alszok 10-11, sőt akár 12 órát is egyhuzamba:D

15/L

2010. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Én kamaszkori "élettani" lustaságról hallottam már, meg hogy egyeseknél megnő az alvásigény. Én a lustaságot tapasztalom alapesetben, de pl. most az őszi és a téli szünet közt egy nagyon stresszes, fárasztó időszakom volt, későn feküdtem, korán keltem, sokszor rosszul aludtam, nem volt időm semmire. A végén már hulla voltam, minden semmiségre felkaptam vizet, most karácsony óta sokat alszom, de még mindig fáradt vagyok. :)

Szerintem ez egyéni, de a lényeg, hogy komoly bajod ne legyen, mert pl. vérszegénység is okozhat fáradtságot. Esetleg egészséges étrend, több mozgás, korán lefekvés, vitaminok, ilyeneket szoktak általában javasolni fáradtság ellen.

16/L

2010. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és utoljára tényleg akkor éreztem mikor buszon utaztam és 16óra alatt 1órát aludtam . Vitaminokat is szedtem nem tudom mitöl lehet.
2010. dec. 30. 21:45
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
én volt hogy szintén buszon 24 óra alatt fél órát szóval örülhetsz:D
2010. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
És az a legfurcsább hogy fojamatosan mindig.
2010. dec. 30. 22:14
 9/27 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyenem néhanapján.:S ,de igazábol zavaro... de nem foglalkozok nagyon vele.
2010. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
De az a legfurcsább hogy 6hónapja fojamatosan érzem és nem értem miért?
2010. dec. 31. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!