Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináltatok szilveszterkor?

Mit csináltatok szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Elmeséled hogy telt,hogy alakult a SZilvesztered?:)
2011. jan. 1. 12:34
1 2 3
 1/24 kisnita ***** válasza:
85%

A párommal és a kisfiammal voltunk itthon, szépen felöltöztünk, énekeltünk, táncoltunk, jókat ettünk. Fél 11 körül elaludtunk a gyerekkel együtt és éjfél előtt ébredtünk fel. Akkor megnéztük a tűzijátékot a tv-ben, koccintottunk a párommal, utána ő ment aludni és meg még néztem a tv-t hajnal fél 4ig.

Neked hogy telt?

2011. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)Hát nekem sajnos elég unalmas volt,mert legjobb barátnőm nem ért rá,szóval már 1órakor, koccintás után kicsivel lefeküdtem aludni...
2011. jan. 1. 13:24
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

6 körül átmentem a szomszédba, de valami szörnyű volt, unalmas, a házigazda berágott én meg leléptem:D Átmentem a szembeszomszédba, keresztanyukámékhoz, ott babáztam, beszélgettünk, aztán táncoltunk és karaokeztünk:) Éjfélkor az egész utca kiment az úttestre és ott koccintottunk, tűzijátékoztunk és a tetőtérből ráláttunk a városi tűzijátékra is. Aztán 2 körül visszamentem a szomszédba pizsibulizni, én meg egyből bealudtam, beszéltem álmomban ők meg felvették, felébresztettek és megmutatták a felvételt xD Neked, kérdező?

13L

2011. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Úgy alakult, hogy átmentem barátnőmhöz.Otthon voltak a szülei is.Apja tv-t nézett, mi pedig az anyukájával beszélgettünk a konyhában pezsgő és rágcsálnivalók mellett.

Aztán 9 körül kimentünk egy nagyobb dombra szánkózni, ott találkotunk barátnőm apjának munkatársával és családjával.Muszáj volt velük beszélgetni egy kicsit, a pasiból áradt a piaszag, full részeg volt.

Utána felmentünk barátnőmékhez zenét hallgattunk, táncoltunk, pezsgőztünk.Aztán 11 után lementünk tüzijátékozni*.*

Éjfél előtt néhány perccel hazajöttem, mert a szülei fáradtak voltak, meg hát na, nem akartam már zavarni:)

Itthon koccintottam anyumékkal, beszélgettünk, aztán leragadtam egy kézilabdameccsen:)

1:30-körül feküdtem le aludni és fél 11-kor keltem:D

Nagyon jó este volt*.*

15/L

2011. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat;)
2011. jan. 1. 13:42
 6/24 anonim ***** válasza:

Unokatesóméknál voltam. Hát nekem nagyon sz.r volt a hangulatom, mert tegnapelőtt halt meg a kutyuskám.:S Úgyhogy kb semmin sem nevettem, és még délután úgy voltam vele, hogy nem is megyek, de végülis ugye elmentem.

Társasoztunk, meg üvegeztünk, meg filmet néztünk, kb ennyi... remélem a jövő évi jobb lesz..


13/L

2011. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
:S...hát most nekem sem volt valami jó...de így van, majd legközelebb:)
2011. jan. 1. 14:14
 8/24 anonim ***** válasza:
70%

itt volt az egyik bnőm.

filmeztünk.meg lementünk megnézni a tüzijátékot,sétáltunk.beszélgettünk...:)

2011. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

én Playbe voltam nagyon sokan voltak de azért jóóó volt :D

20/L

2011. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%
beb@szcsiztam kissé aztán karaoke
2011. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!