Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 9. osztály első nap. Milyen...

9. osztály első nap. Milyen volt? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 17:26
 1/8 a_maestro_főnök ***** válasza:
61%

tesóm végzős volt igy az ő osztályába mentünk először ahol ott voltunk 3/4 8ig

aztán lementünk és ő lelécelt az osztálytársaival, én meg ott álltam kb 3 későbbi másik osztálytársammal, akiket akkor is rühelltem.. aztán jött egy nő, aki az ofőnk , és kérdezte hányadikasok vagyunk, jajj 9es, és melyik osztály,, jajj azt én viszem !! először végzős diáknak néztem, nem is tanárnak..

aztán 8kor kezdődőtt a banzai, beálltam a leghátsók közé mert előre nem állhattam, csak a befolyásos szülők gyerekei.. ha már nem lehetek első leszek utcsó alapon beálltam hátra és soha ilyen jó ünnepélyem még nem volt meg nem is szerintem...sokat nevettünk meg legalább lett 3 normálember ismerősőm az osztályból.

aztán fel a terembe, helyfoglalás..naná hogy az ismerős arcok egymás mellé akartak ülni,, csak hogy nekem senkim nem volt.. és akkor ülhettem az első padba..mondom fuckyou van ... aztán mindenki jellemzi magát 2-3 percben.. és akkor tanuljuk meg a neveket.. akkora mákom volt hogy én kezdhettem mert máig nem tudom az osztálytársaim nevét aztán mindjárt elballagok..

ja és akkor adminisztráció, meg kérdőív kitöltések voltak..

a szünetbe 5x annyi ismerősöm lett mint az osztályba akiket egy nap alatt megismertem.!!

és igazából soha nem éreztem magam az osztályba illőnek..nagyon kilógtam.. senki se volt aki beszélt volna velem meg nem is kerestem a társaságukat..

naennyi volt az első nap.

--- év végén kitűnő lettem !! az évfolyamunkon ez csak 5 embernek sikerült a 120-ból!! :)

2011. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
te is most leszel 9.-es ? :"D
2011. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen:)
2011. máj. 9. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bementem, megnéztem, hogy melyik osztályba fogok járni. Aztán kiszúrtam egy csajt, aki látszatrakilencedikesnek látszott, -a sors fintora, hogy osztálytársam lett- leültünk, megnéztük a műsort. Osztályfőnök kiállt az aula közepére egy papírral, amint az osztály volt, és odagyűltünk. Felmentünk a terembe, elmondott mindent, aztán délben húztunk haza.


Az első tanítási nap, meg nem volt túl nagyszám. Bementünk a terembe, megírtunk egy szintfelmérőt, ami alapján szétválaszották csoportokra az osztályt, megismerkedtünk a tanárokkal, aztán délután húztunk haza.

Ne stresszeld túl, nem éri meg, meg nincs is miért.


16/l

2011. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Megmondom őszintén nagyon paráztam az első naptól,de mint később kiderült alaptalanul.Én nem jártam előkészítőre,így csak pár embert ismertem még a régi sulimból(de őket nem igazán csíptem).Bementem az oszályterembe fél nyolc körül és már szinte az összes pad el volt foglalva,na mondom:De jó!Hát mit volt,mit tenni leültem az első padba.Aztán volt egy srác aki késett(és már szinte csak mellettem volt hely),ezért leült mellém.Azért kicsit sem volt para,hogy ő volt a legmagasabb az osztályban,én meg a legkisebb.Ezek után le kellett menni a nagyterembe műsort nézni.A folyosón(miközben mentünk)kinéztem egy számomra szimpatikus lányt és gyorsan hozzácsatlakoztam,egymás mellett ültünk az előadás alatt is.A barátságunk ekkor kezdődött,és még máig is tart.Még pár fiúval beszélgettem,gyorsan el is telt a nap.

Egy-két hónap alatt mindenki megismerte a másikat és barátságok szövődtek.

ui:Egy jó tanács:Első nap inkább legyél a becsöngetés előtt fél órával ott,hogy mindenképp helyet tudj magadnak választani a teremben.


15/L

2011. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én iszonyatosan paráztam mivel senkit sem ismertem és alapból olyan a természetem, hogy idegenek között nem merek megszólalni. Odamentem 7re azt hiszem (mivel fél8tól volt becsengő azt hiszem) és ott álltunk egy jó páran a terem előtt. Majdnem mindenkinek volt ismerőse csak én meg néhány csaj állt ott egyedül. Végül mielőtt bementünk odamentem egy csajhoz barátkozni. Aztán mikor bementünk a terembe meghallgattuk a tanévnyitót bemutatkoztunk, megismerkedtünk az osztályfőnökünkkel meg minden, meg a felmérőket megírtuk.
2011. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még nyáron megnéztem kik lesznek az osztálytársaim és véletlen szerűen egyel felvettem a kapcsolatot, hogy így könnyebb legyen. Aztán ő kolis lett és együtt mentünk suliba(akkor találkoztunk először) mindketten nagyon paráztunk. Beültünk leghátra és ott elvoltunk :D de csak az első nap ilyen furcsa. Utána már nem volt rossz. Tanárok kérdezgetnek honnan jöttél meg ilyenek. Csak az a léyneg ha a régi osztályodból nem megy oda senki akkor szerintem vedd fel a kapcsolatot egy új osztálytárssal :))) Én 10.-es vagyok és én is azt hittem h borzasztó lesz de amúgy nagyon jó volt :)
2011. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lovelydog14 válasza:
Én nem tudom xD Met most leszek 9. es de már várom!! ♥
2011. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!