Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gimisek! Hogy ismerkedtetek a...

Gimisek! Hogy ismerkedtetek a gólyatáborban?

Figyelt kérdés
Érdekelne pár tanács, tapasztalat :)
2011. jan. 11. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
jaj de varom a golyatabort :D
2011. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én is :D
2011. jan. 11. 20:33
 3/10 anonim válasza:
100%

Hát nekünk előszöris meg kellet keresni az osztályunkat, aztán beregisztráltunk a táborba, azután megismerkedtünk a "góréinkal" (10.-es diákok 2-en akik ügyelnek ránk és visznek a programokra) aztán ismerkedő játékok meg ilyesmi, azután városismereti túra volt meg ilyesmik. Éjszaka nemvolt alvás mert a 12.esek sz*rrá szivattak minket (jéghideg víz stb...) Másnap futtattak reggel hogy utána aludjunk, aludtunk a füvön 1-2 órát (napsütésbe kellemes) utána sportprogramok voltak, majd ismételjük a neveket, és ismerkedés az osztályfőnökökkel. A maradék 2 órában elfoglalhattuk magunkat, de az osztályon belül.


Körübelül ennyi volt nekünk (Eötvös J. Gimn. Tata) Nemvoltrossz de nem a kedvenc napom xD


Remélem segítettem :D

2011. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...de ha minden igaz akkor én már isemrösökkel megyek egy suliba :D Meg már látásból ismerek 1-2 embert...
2011. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elkezdődik a tábor, és igazából hozzácsapódsz emberekhez. Először a szobatársaidat ismered meg, aztán bemutatkoznak a többiek, de igazából én a mostani barátaimat tök véletlenül ismertem meg. Csak melléjük keveredtem.Nem kell ráizgulni,majd lesz valahogy. Amúgy lesznek játékok amikben ismerkedhettek,de az igaz ismerkedés szabadidőben történik.
2011. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2011. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát én akkor voltam 11 éves.ugyanis kisgimis lettem.

az ismerkedés könnyü volt,csak ugy mindenki,mi a neved.leszünk párok,ülsz mellettem kajánál? ott mindenki ilyen hülye kérdéseket tesz fel :D

mivel ez már 2 és fél éve volt ,nem nagyon emlékszek rá,de jo volt.voltunk kirándulni ,meg 1 napot ludtunk ott.

jah meg a 9.esekkel voltunl,mindenkinek volt csapata,és feladatok.:)

2011. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja és mi még az asztalon is táncoltunk,mert mindenki hülye volt,ha valaki elkezdte ;)
2011. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jönni fog minden.

Én olyan osztályba mentem mondjuk ahol szinte mindenkit ismertem (jó kb a suliból is sok mindenkit ismertek/ismerek)

és annyira bevoltunk sózva ,hogy asztalon táncoltunk meg a vízbe ugráltunk ruhástól,seprűvel táncoltunk szóval mindent amit csak eltudsz képzelni.

Hidd el minden simán fog menni.

Legyél nyitott,vicces,kedves és minden hülyeségbe legyél benne.. (normális határok közül) engedd el magad ez a lényege.

:D

2011. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát az ismerkedés nekem egész könnyen ment de a 10-12.-esek szará szivattak.. :) pl.:pelusból kellet csokit kinyalni,este nejöttek és mű bogarakat raktak a fejünkre xd reggel 5-kor keltettek és amikor kimentünk vécére akkor a fejünkre egy vödör jégkockás marha hideg víz... jó ki élmény volt..

16/l

2011. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!