Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szoktak csinálni egy 9....

Mit szoktak csinálni egy 9. évfolyamos gólyatáborban? Már annyi mindent hallottam róla.

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ, milyen az osztály.

Én 3 éve voltam, jó volt.Bográcsoztunk, ismerkedtünk, volt éjszakai túra, este buli, tánc, egy kis piálás, (de semmi extra!), kártyáztunk, karaoke, ilyenek.

2011. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ahány suli, annyi gólyatábor. Nekem tavaly volt, bár ne mentem volna el rá. TÖbben voltak akik nem mentek el, és be tudtak illeszkedni ugyanúgy. Gondolom sejted, hogy a mienk szörnyű volt. Kínzás:D minden lehető szivatást megcsináltak, Reggeli torna halál volt, éjszakai torna is ( még ha azt hiszed, hogy mekkora buli, hát nem az...) A cipőinket eldugták stb.. :D nagyon köcsögök voltak..
2011. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg minden suliba más, mi az erdőben táboroztunk, és közben ilyen játék volt, jó kis történettel, szuper volt. :D De ismerősömék a Balatonnál vízibicikliztek.

Szóval sulitól függ mi lesz a program, de egy biztos, hogy nagyon jól fogod magad érezni. ;)

2011. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez suli függő

Nálunk nincs gólyatábor, csak gólyabál / az csak egy délután volt oktoberbe/ ott inkább ilyen évfolyamverseny van... /ügyeségi feladatok stb/

2011. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszii! Remélem azért annyira nem fognak megszívatni..:)
2011. júl. 30. 13:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi erdős részen voltunk faházakban. Nagy szívatások nem voltak, egyszer volt reggeli torna de ennyi. Különböző játékok voltak amikben az osztályoknak együtt kellett részt venni, este meg egy szintén közös számot osztályonként előadni.
2011. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem nem lesz golyatáborom, de öszintén nem is bánom :))
2011. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálunk volt akinek sztriptízelnie kellet a tanári kar elött ... , de pl volt akinek a csajok alatt kellet átcsúsznia gördeszkával :D nekem az utóbbi jutott :PP
2011. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De durva,hogy valaki kínzásként élik meg a reggeli tornát,míg mi 4.esként imádtuk. :P :D De ne félj,ne zárkózz el semmitől.Középsulis táborban még van tanár,ha jófej az ofőd,kint lesz,és sokat segít,és azok is emberek,akik szívatnak. Eszembe nem jutott volna senkit se megszégyeníteni például.
2011. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!