Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, illetve Felnőttek!...

Kamaszok, illetve Felnőttek! Van/volt olyan akár magyar, vagy külföldi színész, akiért nagyon rajongtok/rajongtatok?

Figyelt kérdés
Hamarosan 14 éves leszek, és van egy színész, aki nagyon tetszik... Teljesen úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé, pedig csak tévén keresztül láttam...
2011. jan. 12. 19:12
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Igen, erre már én is gondoltam, hogy ők teljesen más arcukat mutatják a filmekben és/vagy a tévéműsorokban, mint a valóságban. Mert ugye lehet, hogy egy filmben milyen kedves, okos, szép és aranyos :D, aztán a valóságban egy teljesen más vehemenciájú, ingerült, furcsa ember...
2011. jan. 14. 17:10
 22/31 anonim ***** válasza:

Nem színész, de nagyon szeretem. Rihanna. Megvan az összes lemeze, vele van kiposzterezve a szobám, stb... A budapesti koncertjére is van már jegyem

De van más is akit szertek. Jaden Smith. Szerelmes vagyok belé ♥ Megvan a filmje dvd-n és nagyon szeretem

2011. febr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

utolsó vok:


ez lemaradt 13/L

2011. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
39%

hmm..edward twilightból. kicsittúljópasí.:$$ *.*<3

najó tudom h ez lehetetlenség+robert pattinsontól meg egyenesen undorodok.:D


akkor..EsPé? nemám.xD fúúj.:D

2011. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Shakira

és áá koncerten is voltam :)

2011. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan átélik ezt kamaszkoban, szerelemnek hiszik, aztán felnőnek, és rájönnek, hogy butaság volt. Én is úgymond rajongok valakiért, de nem abban az értelemben, ahogy a legtöbben, egyszerűen csak sokat gondolok rá, azt akarom hogy jó legyen neki, egyszóval, fontos nekem,nagyon jó embernek tartom, és remélem hogy egy nap majd hozzá hasnoló barátom lesz, aki nem csak egy ábránd, aki viszontszeret.
2011. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:

En Lady Gaga val vagyok hasonlo helyzetben :D

15 Fiu

2011. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Persze én speciel most lettem Craig Mabbitt rajongó:) 14/L
2011. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet,de már sok mindenkibe "szerettem" aztán elmúlt.

Most persze,főleg Nikolasért vagyok oda :))

14/L

2011. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én maximum felnézek előadókra...pl. a gitártanárom:) Zseniális az a fickó. De szerintem Billie Joe Armstrongot is lehet "csodálni", mert hát a legtöbb 40 éves apuka nem tudna már így koncertezni:D Tehát inkább csak tisztelek embereket.

13L

2011. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!