Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálja ezt a felnőttek...

Miért csinálja ezt a felnőttek nagyobb része?

Figyelt kérdés
Kiírtam egyszer egy kérdést,szerelemmel kapcsolatban,lehetőleg szépen megfogalmaztam,segítséget kértem oda irtam 15-éves vagyok,és paff a végén helyesírásom miatt lettem kioktatva,nem is figyelték a problémát amit irtam,hanem megláttak hány éves vagyok,és háború lett,mert hogy jaj hogy írtam.Azután újra kiírtam a kérdést kicsit átformázva,es tíz évvel többet irtam,hogy annyi vagyok,röktön segítettek,tanácsokat adtak és megtiszteltek válaszaikkal.
2011. jan. 14. 14:38
 1/9 A kérdező kommentje:
bocs a mostani helyesírás miatt,siettem.Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.
2011. jan. 14. 14:41
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
azt hiszik h a tizenévesek tudatlanok,felelőtlenek,stb...ha egy huszonéves esik teherbe(mindegy a körülmény) akkor drukkolnak neki,tanácsokat adnak,ha egy 19 éves,akkor ler.bancozzák.sajna ez van:((
2011. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi, ennek semmi köze a korodhoz. Vannak itt, akik kifejezetten a helyesírási hibákra utaznak, akkor meg már persze, hogy belekötnek a korodba.

Mondjuk egy-két kérdező tényleg úgy ír, hogy ki se lehet bogozni, mit szeretne. Rólad mondjuk nem hiszem, hogy olyan lett volna a kérdésed, ez alapján.

2011. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm talán lehet hogy erre a válaszra is vártam.Dehát mért kell ilyeneket csinálni azt nem értem,mindenkinek van joga erre az oldalra írni...
2011. jan. 14. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Mert sokan azért jönnek ide,mert itt tudják kiélni magukat,amíg a való világban visszahúzódóan élnek és nem merik az igazukat állítani addig itt ezt mind megtehetik névtelenül.Aztán azt hiszik,hogy mekkora okosak voltak most,hogy leoltottak egy 15 évest.

Meg egy nagy csomó felnőtt akinek még barátja sincs írogat a kamaszok témaköréhez,hogy fiatal vagy még hozzá satöbbi,ja ezt pont ő mondja.

Na mindegy :D:D

Amúgy egyet értek veled.

Ne is foglalkozz az ilyen magukba fordult emberekkel.

Amúgy meg akinek nem inge ne vegye magára... (ezt a válaszomra mondtam)..

15L

2011. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Frusztrált anyukák, akik kicsit befásultak az otthon-létbe megtaláltak téged :)

Ha vígasztal, én is kaptam már hideget-meleget, beszólásokat, pedig felnőtt vagyok....... Szóval, fel a fejjel, ne foglalkozz ilyenekkel :)

2011. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

15.55.

26 éves anyuka vagyok

2011. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ki kérdezte? ez se a kérdésre válasz 15:55

Azt hiszik a szerelem csak a felnőttek kiváltsága pedig a szívnek nem lehet parancsolni.

2011. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat a 15:56-osnak írtam hogy kit érdekel.
2011. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!