Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gyakoroljak még a felvétel...

Mit gyakoroljak még a felvételire?

Figyelt kérdés

Megcsináltam kb. 30 matek feladatot, ugyan volt pár amit nem értettem de kikövetkeztettem, nagyjából.

A magyarra nem nagyon gyakoroltam csak suliba, de azért mert az eddigi feladatokat amiket megnéztem, mindet tudtam.

A törtek mennek a legnehezebben, azokat ha tudjátok elmagyarázhatnátok, valamint a szöveges feladatokból egyenletet felállítani!


2011. jan. 20. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
előkészítőn el szokták mondani ezeket a dolgokat
2011. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azokon voltam, de nem mondtak semmit. Mindössze azt h amiket eddig vettünk itt azokat nézzük át, meg amit nem értünk azt nézegessük. Ezzel sokra nem megyek!
2011. jan. 20. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Magántanár akkor de 2 nappal előtte azzal se mész sokra!
2011. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem... :) De, tesóm érti a matekot, ő bír segíteni, még jobban mint egy magántanár. Csak azt mondd el h miről magyarázzon, mi a legvalószínűbb az egészbe!
2011. jan. 20. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!