Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek elég ennyi készülé...

Szerintetek elég ennyi készülés a felvételire?

Figyelt kérdés
Október óta járok magyar előkészítőre a suliba,heti egy,itt mindig egy feladatlapot megoldottunk,egy külön könyvből.Szintén ezóta járok egy gimnáziumba,amit másodiknak fogok megjelölni,matekra,heti egyszer,itt átvettünk dolgokat amiket eddig vettünk,meg 1-2 feladatlapot megoldottunk.Évközben egy külön matek felvételis könyvből 5 feladatsort megoldottam.Megcsináltam 5 év matek illetve magyar felvételijét,több kevesebb sikerrel,netről ellenőrizve,igazából a matekba olyan hülyeségeken elcsúszok...5.-es,6.-as,7.-es matek-nyelvtan-irodalom könyvet egyszer elolvastam,és a fontos dolgokat kiírtam,felszínszámítást meg ilyesmit,ami benne lehet.Szerintetek ez elég??mert most is ellenőriztem netről javítókulccsal egyet,és mindkettőbe olyanokat,amit tudnék elrontok,magyar olyan 2-3 hibás szokott lenni,matek 5 minimum...Tudom,hogy sok ilyen kérdés van,de ezt muszáj volt kiírnom.:D Illetve mit csináljak,hogy szombaton kellően oda tudjak figyelni,jól fogjon az agyam?
2011. jan. 20. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz. Én is most felvételizek és kicsit kevesebbet tanultam rá mint Te. Aludd ki magad és reggeliz, meg szőlőcukor, akkor oda tudsz majd figyelni. Sok szerencsét! :)
2011. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is holnap felvételizem.Nagyjából én is ennyit tanultam rá mint te, talán magyarból kicsit kevesebbet.

Menni fog az nyugi!:)Sok szerencsét!

2011. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én kcsit többet mint te de nagyon izgulok

magyartól is meg a matektól is:(

2011. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!