Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Holnap felvételi! Várjátok...

Holnap felvételi! Várjátok már?! Ki mennyire izgul?

Figyelt kérdés

Én bevallom, nagyon izgulok :/

Pedig nagyon nagyon sokat gyakoroltam. De félek, hogy amikor ott leszek, teljesen beijedek, és még azt sem fogom tudni megoldani, ami egyébként nagyon könnyű.

Mit tehetnék, hogy NE izguljak (ennyire) ?! .. :/

Te mit csinálsz az izgulás ellen?!


2011. jan. 21. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Szia

Én is holnap írom, és nagyon izgulok.Ma még iskolába sem mentem :D.Én is nagyon sokat gyakoroltam rá (főleg matekra).

Ne gondolj rá, hallgass zenét, nézz filmet stb.De gondolj bele, ha sokat gyakoroltál rá akkor nem lesz probléma vele :D.Nyugi menni fog az!:)

Sok sikert!


14/L

2011. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly írtam :)

Én is nagyon féltem,de a szóbelin még jobban. DE egyátalán nem volt vészes,sőt mivel a legrosszabra készültem,kifelyezetten könnyűnek tűnt.

Aztán felvettek oda,amit elsőnek jelöltem meg :)

Pihenjetek sokat,nyugodjatok meg és sok szerencsét. Drukkolok!

2011. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Holnap írom.

Annyira nem izgulok, csak a matek miatt. Arra is csak azért mert soha nem voltam belőle túl jó tanuló 3-as 4-es között álltam. Ezen a héten minden nap csináltam 10 matekpéldát, remélem menni fog. A kiszámolásokat tudom, mindössze az igaz-hamis állítások nem mennek :S

Sok sikert mindenkinek! Sikerülni fog! Ne feledjétek ez, csak egy tesz, ami felméri melyik iskolával birod tartani a tempót!

2011. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én várom, de csak azért, hogy minél előbb túlessek rajta. Nagyon izgulok én is, főleg a matek miatt. :\
2011. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is holnap írom,de nem izgulok. A matekom biztos rossz lesz. Viszont ti mit gyakoroltatok magyarból?!
2011. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

MAgyar miatt izgulok:(

Matek miatt is de nem annyira

2011. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Magyarból az ábrázolást gyakoroltam. (alany,állítmámy,tárgy, bla...bla..)

Meg az i képzős szavakat, valamint a j, és ly-s szavakat!

2011. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én tavaly felvételiztem, és énis nagyon izgultam, de végül semmi baj nem lett
2011. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fúú mikor is írtam..3 éve!:D azt tudom tanácsolni, hogy semmiképpen ne gondolj arra, hogy valami nem fog menni. gondolkodj pozitívan, és ne görcsölj! továbbá pihenj sokat, csinálj olyan dolgokat, amik megnyugtatnak :D nem olyan nagy dolog mint amilyennek beállítják (:
2011. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Túl vagyunk rajta! Nektek hogy sikerült? Szerintem a matek valamivel könnyebb volt.
2011. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!