Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak engem irritál hogy...

Csak engem irritál hogy mindenki a felvételivel kapcsolatban tesz fel kérdéseket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem, igazad van, ez egy tök lényegtelen dolog, menne mindenki általános után, sőt helyett, kapálni.
2011. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
tudod,ha te is most felvételiztél volna,téged is érdekelne...:S
2011. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
engem is idegesít, nyugi:)
2011. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
engem is nagyon idegesít.. pedig most felvételiztem ... szerintem az lenne a legjobb ha mindenki leszarná már ezt a témát:D Nem mindegy nekik h ki hogy írta meg? Attól úgyse lesz több pontjuk, hogy tudják.. aki meg az eredményével akar dicsekedni az tegyen ki plakátokat az országba... a gyk nem erre való..
2011. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
:DD Köszi a válaszokat.Én tavaly felvételiztem még se bombáztam agyon az oldalt a felvételis kérdésekkel..
2011. jan. 22. 16:29
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Te is a felvételivel kapcsolatban tettél fel kérdést:)


Egyébként valóban zavaró, hogy akárhányszor feljöttem tengap és ma az oldalra mindig találtam 1-2 ilyen jellegű kérdést.

Utólag meg tényleg fölösleges kérdezősködni.Fent van a megoldókulcs, nézzék meg, döntsék el, hogy sikerült és kész.

Hiába írnak ki több tíz kérdést a felvételivel kapcsolatban, jobb már úgy sem lesz a központijuk, se rosszab.


És akkor azok kedvéért, akik úgy érzik elrontották:

Nyugodjatok meg, nem szabad izgulni.Lehet, hogy a sok stressztől, idegeskedéstől úgy érzed elrontottad és közben mégis jó lesz.Ráadásul a 7. évvégi és 8. félévi bizonyítványt is nézik.Valamint vannak iskolák, ahol szóbeli is van.Ez egy beszélgetéshez hasonlít, ahol elmondhatot, miben vagy jó, eddig elért teljesítményeidről beszélgethettek, valamint feltehetnek 1-2 általános műveltséghez tartozó kérdést (ez lehet irodalmi, történelmi témájú, de akár egyszerűbb matek feladat is).

15/L

2011. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Már egy na milyen lett a felvételi vagy hasonló kaliberű kérdéshez írni akartam hogy mostmár megvolt az a kib*szott felvételi ezek után fel ne tegtyetek még egy ilyen kérdést jövő ilyenkorig xD


Ja és nagyon zavar!!!!!

2011. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
most ha neked lenne a felvételid akkor te is ezt csinálnád de mivel itt FŐLEG 12/13 évesek vannak ezért őket nem érdekli
2011. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

16:14

és még te akarsz gimibe menni..?

2011. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
17:11 én már felvételiztem(:
2011. jan. 22. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!