Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért zavarja ez az osztálytár...

Miért zavarja ez az osztálytársaimat?

Figyelt kérdés

Nem szeretek tesizni a suliban,egyszerűen utálom.Ezért elég sokat vagyok felmentve.Az osztálytársaim ezért folyton beszólnak(akikkel nem vagyok olyan jóban) és nem értem,hogy miért,hiszen semmi közük hozzá,hogy én mikor,miért vagyok felmentve.

14 L


2011. jan. 23. 14:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

engem azért csesztetnek amiért tesiből négyes vagyok és minden másból ötös. Egyszerűen utálom énis. Szerintem ne foglalkozz velük. A te magán ügyed, hogy mikor tesizel és mikor nem :)

14L

2011. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Ezt hívják bunkóságnak! Ma a fiatalok nagyobb százaléka szenved benne mint ötven évvel ezelött.Nem képesek a csökött agyukkal felfogni hogy az iskolába tanulni kell járni és semmi joguk okuk mást piszkálni.
2011. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De a legrosszabb az,hogy akkor még meg is érteném,ha kövér lennék,de nem vagyok,hanem normális súlyú vagyok.
2011. jan. 23. 14:46
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Irigyek rád. Legalább is én az lennék(vagyok).
2011. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
miért nem szeretsz tesizni?
2011. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mert leizzadok,a hajamnak arra a napra lőttek,alig kapok levegőt...
2011. jan. 23. 15:49
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

.......

szerinted csak te izzadsz és csak neked megy tönkre a hajad?

2011. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is egy oltári baromság a tesióra.Én soha nem tesizek,nem látom értelmét.

Jönnek következő óra elején az osztálytársaim hogy dejót fociztunk közbe folyik róluk a víz meg bűzlenek egész nap.

Nem értem ennek a lényegét.

2011. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
91%
Szerintem meg hasznos a tesi óra,kell a mozgás. Nekem nehéz tesiznem mert asztmás vagyok és gyakran befulladok de attól függetlenül is tesizek,semmivel sem kellemesebb ha egész végig csak punnyadok a padban. Persze ez csak saját vélemény :)
2011. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

Fölösleges a tesi.Most figyelj aki mozog az úgyis mozogni fog délután,edzésen.

Aki meg lusta,punnyadós ember annak a tesin való kidobós se fog változtatni semmit..

Amúgy én megértlek.

És féltékenyek én is az lennék,nem szeretem a tesit.

Van olyan nap mikor 2-6-ig táncon vagyok,minek még a tesi??

Fölösleges..cipelni a cuccot és büdösen ülni végig az egész napot szétbässzott hajjal..értelmét nem látom.

14l

2011. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!