Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyenek a mai fiatalok?...

Miért ilyenek a mai fiatalok? Tisztelet a kivételnek! Nem értem, nem tanulnak, pofáznak az órán stb. ez mire jó?

Figyelt kérdés

Ezt leginkább a fiúkon vettem észre.A vagány lányokkal általába jóba vagyok(4-5vagány lányból 3al jóba vok.)De a fiúkkal nem,így esélyem sincs ismerkedni,mert ha vki tanul,"jó kislány" az órán,nem cigizik,piál bulizik akkor az lúzer...szerintük.már vágyom a szerelemre,de ha lenéznek ezért akkor sose lesz pasim:(tudom,hogy várjak meg minden de nagyon nehéz...Mit tegyek,én SZERINTÜK AMOLYAN "JÓKISLÁNY VAGYOK",pedig egyáltalán nem mondanám magam annak(órán az 1. padba röhögök stb.ha kell puskázok meg minden.).tanácstalan vok,mit tegyek?

14/L


2009. febr. 4. 18:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Te csak maradj normális... mért kéne utánozni az idióta osztálytársaidat?! Az a lúzer aki ezt mondja rád...
2009. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

azt hiszem félreértettél,nem nem akarok megváltozni,sőt igenis vállalom,hogy ilyen vagyok és nem fogok megváltozni.De szeretnék ismerkedni,és így aligha lehet,minden srác aki szóba jöhetne esetleg "vagány" és lúzernek néz...nem tudom mit tegyek.én 95%-ban elfogadom magam olyannak amilyen vagyok,persze szeretnék szebb alakot és ezért teszek is.de amugy minden oké,elfogadom magam ilyennek:D

de mégis mit kéne tennem?

2009. febr. 4. 19:18
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Nem tudom mit kéne tenned, nem értem a mai fiatalokat, pedig csak 31 éves vagyok :-)

Egy olyan srác sincs aki hozzád hasonlóan normális bír lenni és tetszetek egymásnak? Ha most nincs, idővel biztos lesz, ne aggódj. Még nagyon fiatal vagy...

2009. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem muszáj pont az osztálytársaid körében nézelődnöd!

Egy-két évvel idősebbeknek azért már csak jobban van eszük:) Jóval idősebbel meg azért nem érdemes kezdeni, mert 18-20 év körül már igénylik a szexet és nehéz olyat kifogni, aki vár rád amíg te megérsz rá. Ha 14 éves vagy, akkor ha jól számolok 8.-ba jársz, bocsi ha tévedtem:) és jövőre úgyis másik suliba kerülsz, ott meg új emberek, új pasik :D

De ne akard siettetni, majd jön magától a szerelem:)

Sok sikert!

Ja és NE változtass magadon! Ne legyél te is olyan retardált...

Minden jót.

2009. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
szia,köszönöm a válaszodat.Bár az a baj,hogy az osztálytársaim közül a "vagányak" pont az 1-2évvel idősebbekkel haverkpdnak:S ráadásul ma tudtam meg h a 3legvagányabb tanuló is odaakar menni mint én,bízom benne h nem veszik fel öket,mert nem túl jól tanulnak.
2009. febr. 6. 18:17
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos hogy ugyanabba az osztályba kerültök, egyrészt, másrészt nálam is majdnem ugyanez volt. Én 18 vagyok, és mindig a "lúzerekkel" barátkoztam általános suliban, pedig a "menők" is tárt karokkal vártak. Mégsem éreztem jól magam velük, mert én nem voltam olyan. Egyáltalán nem sajnálom hogy így alakult. Egy ilyen "menő csaj" osztálytársam lett, és azóta tök jól összebarátkoztunk. Kicsit leengedett, már nem akkora az arca, és elvagyunk egymás mellett mindenféle rossz indulat nélkül :) A középiskola teljesen más, ott már megtanulják az emberek tolerálni egymást, és nem lenézni minden szösszenetért. Ne aggódj, előbb utóbb találsz normális srácot, aki ugyanúgy gondolkodik ahogy te. Az általános iskolás osztályomhoz képest én is levoltam maradva, 15 évesen csókolóztam először, de ezt sem bánom abszolút. Csinálj mindent úgy, ahogy kedved tartja, és ne foglalkozz azzal, hogy ők mit szólnak hozzá :)
2009. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Maradj "jó kislány" és ne foglalkozz a vagány menőkkel! Tudom, hogy ez most neked nagyon nehéz de hidd el, hogy megéri! Ne a vagányokkal akarj barátkozni hanem a hozzád hasonlókkal! Az olyanok, mint te sokkal tőbbet fognak elérni a jövőben, mint azok akik most vagányok!

Ne hidd azt, hogy soha nem lesz pasid, ha olyan maradsz mint most, akkor nem sokára "versenyezni" fognak érted a pasik de akkor majd ne egy "vagány" pasit válassz, hanem olyant akit szeretsz és ő is szeret téged!

Sikerülni fog és boldog leszel.

2009. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

a türelem rózsát terem

remélem érted

egyszer valaki észre fogja venni, hoyg te normális vagy és nem kell neked ebben a korban még keresgélni. maradj a fórumokon ( a rendesen, mint ez) , levelezz. itt vagyunk :-)) a normálisak klubja

2009. febr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 timido ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok, és lány. Még soha nem cigiztem, utálom az alkoholt, és minden ilyesmit, de abszolút nem vagyok "lúzer". Az egyik osztálytársam is ebben a cipőben jár, és ő sem "lúzer". Nem szabad arra gondolni, hogy kevesebb vagy, mert más vagy mint a többi. Pont te vagy több náluk, mert nem vagy olyan, mint ők! (remélem érted:) ) Szerintem bőven ráérsz a pasizással, pláne hogy most fogsz ballagni, és az új iskolában rengeteg új embert fogsz megismerni! :) Nem jó az, ha egy osztályba jársz a barátoddal, mert meg fogjátok egymást unni. :S Remélem a legjobbat! :)
2009. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
80%
szerintem a te helyzeted az attól is függ, milyen a kisugárzásod, személyiséged, egyéniséged és hogy mennyire hagyod magad...
2009. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!