Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tisztelet a kivételnek, de...

Tisztelet a kivételnek, de miért van az, hogy néhány szülő, akik joguknak tartják azt, hogy tönkretegye a saját gyereke (i) életét, utólag még csak nem is bűnhődnek, semmiért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
mert bekapják a faszt
2010. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fogalmazd meg értelmesen a kérdésedet, mert fogalmma sincs, hogy mire gondolsz.
2010. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Majd később a gyerek kutyába se veszi.
2010. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
20 év pokol,testi és leki terror,elnyomás,garázdaság és még lehetne sorolni!Bár ez senkit sem érdekel,mondván hogy egyéni szociális probléma.Nagyon meg tudják alkotni.Sajnos bizonyítékot nem igazán tud az ember szerezni,mert mindig ugy alkotják meg a körülményeket, és így utólag eljátszák a mozigépészt,tehát azt vetítünk,amit akarunk,tudván hogy nincs a gyereknek bizonyítéka.Úgy röhögnek magukban hogy közben 20 kilót híznak,ha nem többet.Tényleg a törvény a mocskoknak kedvez!Nagyon sok szülő úgy gondolja hogy "én vagyok a szülő alias szentséges atyauristen,a teremtő mindenható,jogom van mindenhez,de felelősségem? az már nincs".Pedig a gyerekvállaláshoz felelősség is tartozik.Igen korunk egyik nagy betegsége a felelősségtől való irtózás!Az én faterom is egy ilyen gusztustalan, szennyes,alávaló patkány,alkoholista,egoista és elmebeteg szemét féreg.Az ilyen emberek alapvető dolgokat vonnak meg a gyerek(ek)től,majd ez miatt a gyerek egy mentálisan és fizikailag roncs ember lesz és úgy legyen eleresztve a NAGYBETŰS ÉLETBE!Ő,bocsánat Ez,ki is jelentette világosan,hogy amiért megszülettünk és amiért muterunk ivadékai vagyunk,ezzel tönkreteszi az életünket minden áron,mert azzal hogy mi lettünk,amiről természetesen mi tehetünk,tönkretettük az életét és nem valósithatta meg azt amit akart volna.Szerinted?Ó de még mennyi k'va érdekes kijelentést tett,és tesz is.Beszélgetni az ilyen állatokkal természetesen nem lehet,tapasztalat.Otthagyta a felesége,muterommal 15 éve nem találkoztam,mert már akkor lemondott rólunk.Idézem:"mindjárt jövök".Azóta is jön.Félig meddig őt is megértem,hiszen egy ilyen állat mellett egy nő sem fog tönkremenni.De csak ebből a szempontból,de még muterom ezen húzása után is inkább vele élnék.Tesom is elköltözött.Szinte már ott hagyta mindenki és én is ezt fogom tenni.És nem csak (hát...nevezzük családnak,most az egyszer)a családja hanem néhány kívülállónak is megvan a véleménye.Meg azoknak is akik régebbről ismerik.Azonban hozzá kell tenni hogy az ilyen állatoknak rendkívül brilliáns színészi tehetségük is van!Tehát a társadalom felé a családszerető édesapukát játszák,a négy fal között,otthon meg...mínősíteni nem lehet!Ha csak egy-két napot be tudnék bizonyitani,már réges régen sitten lenne vagy legalább az apaságit megvonták volna tőle és ez igy nekünk,nekem is jobb lett volna.Élvezi ahogy a gyereki szenvedhetnek.Szadista!Már réges rég le akarok lépni,de mindig ugy alakitja a körülményeket,hogy keresztbe huzza a számitásaimat és hogy otthon ragadja,hogy tudjon b'szogatni hogy miért nem huzok el onnan.Nagyon b'ssza a csőrét hogy belőlem is lehet valaki.Hiszen ez neki pont nem célja,ha már ez elcseszte az életét nehogy már a gyerekéből legyen valaki,hiszen a gyerek megszületett amivel tönkretette az életét.Tudom hogy senki sem hibátlan én sem,de én be is tudom vallani és semmivel sem lettem kevesebb ezzel.De ennek az állatnak volt olyan beszólása is nem egyszer és nem 1000-szer hogy ő Jézus,Nostradámus,Einstein meg a többiek.És olyan volt hogy kussoljak,mert één csk ugy jöttem.Meg hogy semmi közöm a saját egészségemhez,meg hogy majd ő szabályozza azt hogy én ismerkedem e lányokkal vagy bárki mással vagy sem stb stb stb.Volt már késelős,dárdás,köves,csavarhúzós,fejszés,üvegszilánkos jeleneti is.Tulajdonképpen nem kevés gyilkossági kisérlet velünk szemben.De nem baj!Ő a szülő!És még a törvény is védi.Tudom hogy ez az egész nevetségesnek tűnik,(és mások számára is,meg hát hiszen az ember egy olyan lény,aki élvezi a más problémáit)én is azt hittem hogy mindezt nem mondja komolyan,de ez halálosan komolyan veszi és akként is cselekszik ami igencsak meglátszik!És meg is van az eredménye!Viszont az életem hátralévő részét nem hagyom hogy tönkretegye.22 éves vagyok.Tudom hogy ez az egész senkit sem érdekel,nem is azért mondtam el(bár ha a többi dolgot is elmesélném,akkor kiadhatnék nem egy Egri csillagok méretű könyvet)hanem hogy milyen állatok léteznek és büntetlenül élik tovább az életüket.Az ilyen embereknek csak a pia,meg a punci számit.Viszont ez az egész sajnos magamban lesz életem végéig,mert nagyon hosszu ideig kellene mesélnem és problémákrol pofázó embereket nem igazán hallgatják végig,meg hát senkit sem érdekel!Gratulálok némely "szülőnek",minden elismerésem,csak akkor legalább ne álljanak be a asorba,ha éppen valahol a szülöket szólitják!
2010. jan. 17. 22:15
 5/13 A kérdező kommentje:
bocsi a ha kicsit értelmetlenül fogalmaztam.Igen viszont később kutyába sem veszem és a temetésére sem fogok elmenni.Remélem nem az enyém lesz előbb!
2010. jan. 17. 22:17
 6/13 A kérdező kommentje:
Még arra emlékszem(és már nem is fárasztok senkit)hogy akár hányszor volt egy barátnőm,elkezdte csapni feléje a szelet.Még a vak is látta.Minimum egy torokvágást az ilyeneknek,rozsdás,sós,izzó tompa késsel!
2010. jan. 17. 22:22
 7/13 anonim ***** válasza:

A férjem apja jó nevű,tiszteletben álló,szakmailag megbecsült úszóedző volt,nagy eredményekkel.

Otthon a munkahelyi stresszt ivással vezette le,aztán jól elverte a kisfiát.Rendszeresen,alaposan,okkal,ok nélkül.

Az a kisfiú 8 éves korában,egy karácsony este,egy szál pizsamában elszökött otthonról,ellopta az apja biciklijét,h messzebbre tudjon menni.A rendőrök találták meg félig megfagyva.Haza már csak ruháért vitték,saját kérésére állami gondozásba került.Se az apja,se az anyja nem volt rá kíváncsi,de ő saját erőből egyetemet végzett,és azóta vannak gyerekei családja,normális élete.

Ezt azért írtam,h lásd,ki lehet ebből törni.

Lépj.22 éves vagy,menj el albérletbe,koleszba,bárhova.Te már meg tudod oldani saját erőből is.

2010. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Így van, vannak ilyenek és én is meg fogom csinálni magamnak a szerencsét!!
2010. jan. 17. 22:27
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lépj, minél hamarabb! Kívánok erőt, bátorságot, kitartást az élethez. Szerintem ezután már csak jobb lehet!
2010. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A legjobb bosszú, ha elköltözöl és éled a saját életed, és mégcsak az ajtót sem nyitod rá többet! Én is sok sikert és nagyon sok erőt kívánok Neked ehhez! Már elég "nagy" vagy ahhoz, hogy a saját lábadra állj! Mire vársz? A múltat pedig hagyd hátra! Vissza se nézz!
2010. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!