Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért akarja farsangra az ofő...

Miért akarja farsangra az ofő hogy a fiúk lányoknak öltözzenek be?

Figyelt kérdés
mi ebben a vicc? sztem nem valami vicces dolog :S
2011. jan. 31. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Hányadikosok vagytok?
2011. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Beteg :D
2011. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Perverz ? :D
2011. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk is ez volt 5.-ben...hirtelen lebetegedtem farsangra xD
2011. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem rossz ötlet

lehet hogy én is lebetegszem

2011. jan. 31. 21:37
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
szerintem nagyon jó poén.
2011. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Eddig az összes ofőm poénnak tartotta...de a fiúk is benne voltak általában...egy idő után szerintem már unalmas...

15/l

2011. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

idén az én ofőm is ezt akarja, azt mondta ofői órán, hogy akit erre kijelölnek, és nem jön, az beírást kap. hát kijelölte az egyik osztálytársam. a következőképp zajlott:

tanár: XY, neked majd be kell öltöznöd lánynak!

xy: nem!

tanár: de igen vagy beírást kapsz!

xy: akkor kérem a beírást!

na, a helyébe én is ezt tettem volna. engem is akart jelölni, de én aszontam, el se jövök. itt leírom miért: mert van jobb dolgom, mint még péntek is a suliba rohadni.

de am szerintem az a baj, hogy ő viccesnek gondolja. minden lány az osztályomból viccesnek tartja. nekik vicc, a fiúknak megaláztatás.

12/F

2011. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Jaj, most nem tök mindegy ? :D Fogjátok fel poénnak , én 9.es vagyok és gólyanapon cumival a számban kellett járkálnom, ez nem megalázás , ez játék. Ráadásul nem csak te nézel majd ki hülyén, hanem mindenki más is. Én simán bevállalnám, még röhögnék is rajta. Később pedig jó sztori lesz "amikor csajnak öltöztünk". Nem kell ennyire halálosan komolyan venni. Persze ha ennyire elzárkózol tőle, azt is megértem. Semmit sem muszáj.
2011. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen apróságon fennakadni...

9. osztályos vagyok. Gólyabálon táncolni fogunk, és ruhát cserél a két nem. Poénos lesz. :)

2011. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!