Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg ennyire korán kezdik...

Tényleg ennyire korán kezdik a lányok a szexuális életet, vagy ez extrém eset?

Figyelt kérdés
12 éves lányom osztálytársnőjének anyukája panaszkodott, hogy rajtakapta szex közben a lányát annak 15 éves távoli unokatestvérével. Az egy dolog, hogy én ezt nem merném reklámozni, de érdekelne, hogy ez mennyire gyakori?
2011. febr. 11. 10:31
1 2
 11/13 Ixdecske ***** válasza:
49%
15 éves vagyok és még én is szűz vagyok de a mai lányok azt hiszik ciki a szüzesség pedig szerintem egy lánynak ez lehetne a legféltettebb kincse én vártam az igazira azt hiszem meg is találtam de mi is várunk még egy ideig anya azt mondta h majd 16 évesen nem tudom betartjuk e ezt a határidőt de próbálom betartani neki. Sztem épp h cikis olyan korán elveszteni mert lek*rvázzák a lányokat érte
2011. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Beszélgess el a lányoddal, hogy az hogy szűz, nem ciki, hanem igen értékes dolog, főleg a mai világban, amikor a legtöbb lány kis ribanc. Magyarázd el neki, ha megtalálja egyszer, azt akit igazán szeret, és akár egymással el tudják képzelni az egész életüket is, akkor nagy öröm lesz a fiúnak, ha vele lesz először, és neki is így lesz csodás élmény, ha azzal teszi meg akit igazán szeret. Még hozzátenném, hogy az igaz szerelem nem is 14-15 éves korban jön el, szükséges hozzá, hogy lelkileg is érett legyen az ember.
2011. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ixdecske ***** válasza:
az utolsó igaz de azért vannak gyerekek aki 15-17 év körül is magas értelmi és érzelmi érettséggel rendelkeznek ezt hozzá kell tenni.
2011. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!