Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor csináltattok/csináltatto...

Mikor csináltattok/csináltattok személyi igazolványt? Milyen papírok szükségesek hozzá? Milyen adatokat kell megadni, amelyek belekerülnek az okmányba? Igaz, hogy 14 év alatt ingyenes, de efelett már fizetni kell érte?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek első személyi igazolványa ingyenes, kivéve ha van már útlevele -akkor fizetni kell valamennyit.

A gyerek születési anyakönyvi kivonata, lakcímigazolványa kell és a te személyid, lakcímigazolványod. Mi tavaly csináltattunk, a lányom 7 éves volt.

2011. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, egy hónap múlva töltöm be a 14-et. :) Útlevelem van, de személyi igazolványt most fogunk csináltatni. Köszönöm a választ!
2011. febr. 12. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

igen 1500 ft-ot kell fizetni ha már 14 vagy

felesleges emgcsinálni 7 évesen

amiket előző leírt azok szükségesek hozzá

2011. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem felesleges,ha unión belül utaznak...
2011. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

20:19!


Felesleges? Igazad van. Így 3 napon belül ingyen megkaptam a személyit, amivel el tudtunk utazni. Valóban, érdemesebb lett volna fizetni 5000.- forintot, hogy talán megkapja a gyerek az útlevelét, amivel elutazhattunk volna az unión belül. Francba, de hülye vagyok....

2011. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 év alatt ingyenes!
2011. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!