Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit fogtok csinálni a szünetbe...

Mit fogtok csinálni a szünetbe? ű és ma mit csináltattok? és holnap mit csináltok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmegyek egy koncertre (Grenma) ,és tartok egy bulit a régi osztálytársakkal. Ezenkívül megnézem a 24 8. évadát, olvasgatom az új könyvemet ( A fekete ház), sokat pihenek. Szívesen csinálnék kinti programokat is,de már olyan hideg van , hogy nem lehet : (

15F

2010. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Ma elbicajoztunk anyukámmal a belvárosba vásárolni. Délután elmentem a legjobb barátnőm szülinapi bulijára, amiről kb. 10-15 perce értünk haza. Most a gépen Jóban Rosszbant fogunk nézni, mert az X-Faktor unalmas.

Holnap temetőbe megyünk, aztán tökfesztiválra, kb. este 7-ig, 8-ig.

A többi napon meg majd minden jön magától!

Kellemes, és tartalmas szünetet kívánok nektek: Eszter

2010. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem csak keddig van szünet :( Ma temetőben voltunk meg rokonokat látogatni. Holnap szerintem pizsibuli lesz :) Hétfőn temetőbe megyünk mert ma csak a rokonok faluiban voltunk. Kedden meg pólófestés legjobb barinőmmel :D


12,5/L

2010. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Egész szünetben pihenek, alszok, gépezek :D. Kedden pedig a barátommal megyek sétálni (meg még valamikor) meg egyik nap a barátnőmmel.
2010. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is csak keddig van szünet [mert szerbiai vagyok] :S


Szünet 1.napja [tegnap] : Szabadkán voltunk

Szünet 2.napja [ma] : Apukám szülőfalujában voltunk, apuék kimentek a temetőbe, én a házban voltam :D

Szünet 3.napja [holnap] : Hát még nemtudom... valószínűleg jön az egyik barátnőm a leckéért, mert nem volt a héten suliba, meg tanulok keddre

Szünet 4.napja [hétfő] : Kimegyünk anyu szülővárosába... Ők mennek a temetőbe, én meg elleszek az unokatesóimmal. Ha lehet ráveszem az unokanővérem [1 évvel idősebb nálam], hogy idén is sétáljunk le mi ketten a temetőbe, egyedül :D


13,5/L

2010. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ma koriztam haverokkal holnap kimegyek ösökkel temetöbe szedán korizok haverokkal és a töbit nemtom
2010. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szombat: takarítottam a szobámat

Ma( vasárnap): Délelőtt: Templomba megyek délután:lovaglás

H-K-Sze-Cs-P-:Nem tudom, szerintem unatkozok, avgy áthívom a barátnőimet :)

Szombat:Megyünk a kisállatkeresekdésbe hörit venni :)

vasárnap: tanulás,

Minden nap: Átjön az unokaöcsém

13/L

2010. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bevásárolok télre, moziba megyek a barátnőimmel, pihenek, kicsit magammal foglalkozom. Már rám fért a pihenés.

15/l

2010. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Általába mindig pörgök de most fekvőgipsz van a lábamon péntekig így csak megőrülök h enm tok megmozdulni de bnőim feljönnek pályázatokat irok olvasok és tvzek egyszóval minden olyat amit nem szeretek ugy csinálni h nem tok mást... Pénteken megszabadulok ettől az ágyhozkötötől és elutazom a legjobb bnőmmel bulizunk meg minden:D naon várom. Aztán vasárnap reggel vissza jövök készülödök este Lady Gaga aztán suli
2010. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eddig még otthon feküdtem me beteg voltam vmeik nap elmegyek haveromhoz, összejövök a leendő csajommal(dúl a làw csak nem jàrunkXD) aztàn jòlbeb*aszunk vagy vmi:D
2010. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!