Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy idén más...

Mit tegyek, hogy idén más legyen a szülinapom?

Figyelt kérdés

Apa és anyu elváltak és hát apa(mint minden pasi :D) nem nagyon tudja soha,hogy mit vegyen ünnepekkor(szülinap,névnap,karácsony,húsvét,

gyereknap,mikulás) és apával mindig azt csináljuk,hogy a szülinapom előtt pár nappal elmegyünk a WestEnd-be és ott megveszi azokat,amiket szeretnék.De én ezt már kezdem kicsit unni,mert semmi nincs benne,olyan átlagos :S .

Már próbáltam neki mondani,amikor rákérdezett,hogy mikor vegyük meg az ajándékokat,hogy inkább legyen meglepetés,de Ő azt mondta,hogy nem ért a lányok nyelvén -.-"

A névnapomkor mondtam neki,hogy anyával is elmehetnének és mindkettejük választhatna nekem valamit,de Ő mondta,hogy akkor inkább oda valamennyi pénzt és vegyem meg,amit szeretnék,mert anyával nem fog menni sehova :S


Majdnem 14/L :)


2011. febr. 26. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább örülnék neki, hogy nem olyat kapok amire nincs szükségem.

Am meg ne az ajándékról szóljon, hanem beszélgessetek, menjetek el valahova azon a pénzen, amit ajándékra szánt és mindjárt nem lesz átlagos.

18/L

2011. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az a gond,hogy mi anyával/barátnőkkel minden hétvégén megyünk vásárolgatni,és így tök olyan,mint egy átlagos nap :S
2011. febr. 26. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan program amire szívesen elmennél? Akár színház, vagy bármi egyéb, és esetleg akkor az lenne az ajándék, hogy apukád elvinne.
2011. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én szeretnék sok helyre menni,de apa válasza mindig az,hogy majd máskor,most nem ér rá.
2011. febr. 26. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha mondjuk apukád anyjával menne el? Ő is ismer valamennyire, ha jófej nagyi :) Ha nem, akkor nincs szerencséd...
2011. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már mondtad neki?

Esetleg mamáddal nem tudsz beszélni? :)

2011. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mama az nagyon jó ajándékokat vesz,pedig nem is kérdezi soha,hogy mit szeretnék...De az a baj,hogy Sopronban lakik,az pedig elég messze van és ebben a hóban biztos nem fog idáig elvezetni :S
2011. febr. 26. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!