Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Állandóan lepasszolnak! Arról...

Állandóan lepasszolnak! Arról van szó hogy a barátaim alig beszélnek velem ha fent vagyok nekem kell rájuk írnom és pár perc beszélgetés után is jaj megyek aludni vagy dolgom van közbe látom hogy még ott van . Lehet hogy uncsi vagyok?

Figyelt kérdés
Olyanról írok ami a barátaimat is érdekli :filmek, zene stb.Meg egyszer az egyikőjük mondta hogy most rajzol nekem rajzolt is aztán meggondolta magát és azt mondta ez túl jó lett megtartom. Nem arról van szó hogy szükségem van az ő rajzára de ha megígérte hogy nekem rajzol akkor ne mondja hogy most jaj meggondoltam magam . Különben is még lapot is tőlem kért aztán másnap nem nagyon beszéltünk aztán szünetbe meg szól hogy rajzolok neked na abból megint nem lett semmi . Később meg hajtott egy repülőt cigis dobozból. De azt is csak úgy odateszi elém annyit nem mond hogy bocs hogy nem rajzoltam neked .
2011. márc. 15. 00:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
elég szemét barátaid vannak.Újbarátokat kellene keresned nem gondolod??ne hagyd magad,mond meg nekik hogy ha csak igy tudnak veled viselkedni ne mvagy kiváncsi a társaságukra...Hát ne hagyd magad nemszabad ennyire..:)ígérd meg hogy megteszed:)15/F
2011. márc. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Megteszem de olyan nehéz rajtuk kívül nincs más.
2011. márc. 15. 00:56
 3/20 anonim ***** válasza:
biztos hogy van!;)csa keresni kell ha meg nem,majd jönnek.Keress magadnak addig egy jó hobbit mondjuk engem teljesen kitud kapcsolni hogyha lemegyek a parkba és beülök a hintába mp3-mal a fülemben és hintázok.vagy ezt nagyon imádom csinálni bmx-ezni:)tök kitudok kapcsolni:)keress valamit vagy neten keresgélj.Remélem tudtam segíteni valamit:)
2011. márc. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen és köszönöm.Olyan szürke kisegérnek érzem magam.:(
2011. márc. 15. 01:07
 5/20 anonim ***** válasza:
de kis aranyos vagy:)örülök hogy segítettem valamit ha gondolod beszélhetünk msn-en(ez ne mvalami csajozós duma ne hogy félreértsd mert szar lenne annak..ha lány vagy persze:D)
2011. márc. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
oks csak nincs Msn-em .xd
2011. márc. 15. 01:15
 7/20 anonim ***** válasza:
xD hát akkor hogy?:Dcsinálj eggyet
2011. márc. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
oks.
2011. márc. 15. 01:23
 9/20 anonim ***** válasza:
Akikről írsz biztos, hogy a barátaid? Mert én nem így viselkedem a barátaimmal, mint ők Veled!
2011. márc. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy???
2011. márc. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!