Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányok! Ti szoktatok...

Kamasz lányok! Ti szoktatok egy ágyban aludni más lánnyal? Vagy egyáltalán tudnátok?

Figyelt kérdés

Én valahogy nem tudok lánnyal aludni, pedig barátnőm szeretne velem aludni.

Eleve nem engedek sok mindenkit magamhoz, az meg hogy egy lánnyal aludjak az olyan.. nem is tudom.


2011. okt. 20. 15:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

én szoktam a legjobb barátnőmmel...szerintem ebbe ha közeli barátság, nincs semmi rossz...

egyébként látszik, nincs testvéred

2011. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Van egy nővérem. Vele már aludtam egy ágyban, de az más.

Volt legjobb barátnőmmel is aludtam, de ő legjobb volt. A mostani barátnőm nem legjobb, szóval nem olyan mély a kapcsolatunk. Legalábbis az én részemről nem. :)

2011. okt. 20. 15:29
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Persze, szoktam, ha ott alszok a barátnőimnél. :)


14/l

2011. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne tudnék?? : d

ezt a kérdést olyan fölöslegesnek érzem.. ha a barátnőd miért ne aludhatnál vele, még ha nem is a legjobb..?

2011. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem vagy vele olyan jóban, ne is erőltesd. A legjobb barátnőddel együtt aludni olyan, mintha a tesóddal aludnál együtt. Jó megölelgetni, hallgatni mikor már szuszog és alszik és reggel kócosan is ő neked a legjobb arc csaj.
2011. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Szoktam, és nem is 1-el.

Szerintem ebben semmi rossz sincs,szeretem a barátnőimet nem undorodom tőlük egy ágyba aludni.Sőt, rengeteget hülyülünk és egész éjjel fent vagyunk is beszélgettünk.

2011. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én sem undorodom, csak egyszerűen nem tudom megmondani neki, hogy miért. Lehet azért, mert nekem ő nem olyan barát.. szóval nem legjobb.
2011. okt. 20. 19:34
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
én simán... legjobb barátnőmmel kétszer is, franciaágyban (mostmár azom van), de korábban a másik barátnőmmel egy 80 centis ágyban, mert kiszökött az egerem, nem tudtuk megfogni, és ott bóklászott a padlón. húgommal meg milliószor. néha lefekvés előtt 5 perccel döntjük el. erre jó a franciaágy, nem nyomódunk össze. bár én forgolódós vagyok, de azt mondják, már kezdek leszokni róla.
2011. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Én is szoktam a legjobb barátnőmmel, ha nálam alszik, vagy én nála. Mondjuk ilyen már elég rég volt. De engem ez egyáltalán nem feszélyez, nem zavar.

L/17

2011. okt. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

És mi van ha nem a legjobb barát?

Mondjuk kinek mi. Például én inkább hajnalok hajnálan hazamegyek ahogy tudok és a SAJÁT ágyamban alszok,mintsem valaki másnál,de semmi bajom nincs azzal ha egy lánnyal alszok együtt.

Mondjuk ölelgetni a legjobb barátnőmet sem szoktam,meg hallgatni se ahogy szuszog,de hát ez van:)


De ha nem akarod,ne erőltesd,mondd hogy a szüleid nem engedik meg vagy horkolsz,alvajáró vagy stb:DD

2011. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!