Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Szomszéd probléma

Mit csináljak? Szomszéd probléma

Figyelt kérdés

A volt szomszéd lány megtalált facebookon és azt akarja jelöljem be ismerősnek de én nem akarom bejelölni kiskorunkba se voltunk jóba és én nem arra hajtok hogy minél több ismerősöm legyen olyan is akit ki nem állhattam

és ő mindig ellopdosta a cuccaim aztán meg letagadta és azt mondta azok az övé és most is már üzenetet is küldött hogy miért nem jelölöm vissza .Írtam neki hogy miért nem jelölöm vissza de ő nem érti meg .Hogy értessem meg vele?


2011. márc. 19. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, majd rájön ha nem jelölöd vissza!
2011. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
sehogy nem lehet megérttetni vele ha ennyire sok esze van. Egyszerű. Nem bírod? Nem akarod, hogy minden képedet, bejegyzésedet, minden lépésedet figyelje? Ne jelöld vissza. Egyszer elmagyarázod neki, ha nem érti meg ne is írj neki vissza. :D
2011. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet tiltani :)
2011. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ok az lesz
2011. márc. 19. 18:34
 5/9 :) :) :) ***** válasza:
100%
Hogyha megint ir hogy miért nem igazolod vissza,egyszerüen ne irj vissza..
2011. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

gyerekes vagy.

ha nem akarod, hogy lássa amit csinálsz, nem jelölöd vissza és meg mondod neki. kérlek, ha ennyire panaszos vagy akkor neki mondd, és ne pedig róla:) remélem érted

2011. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
menj arra hogy not now és utána hogy "nem ismered (név)-et?"
2011. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a szomszéd lány te hagyod hogy egy lány lobdossa a cuccadid?

hát te hülyevagy

2011. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"nem jelöllek vissza, mer utállak. nem akarom látni az undorító képedet az ismerőseim között. utállak mint a sz.rt, elutasítom a jelölésed, és valahányszor bejelölsz el fogom utasítani, mer utállak téged. gyűlöllek, és örülnék ha meghalnál"


valahogy így.

2011. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!