Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomszéd probléma, mit tudnék...

Szomszéd probléma, mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
/ éve költöztünk kertes házba, normális környék. Mellettünk van egy üres telek, mellette cigányok laknak. Normálisak voltak, 2 gyerek, semmi kiabálás, szóval nem volt eddig gond. Az üres telek tulaja odaadta nekik a kulcsot, mert anno árulni próbálta a telket. 2 éve tartottak szülinapot a telken és akkor kezdődött. Elkezdték bepakolni fa lomokkal. Már a telek egy nagy rakás szemét és valami ól félét is eszkábáltak. Nemrég vettek disznót, gondolom oda akarják rakni. Én már ki vagyok, itt nem is lehet disznót tartani és szörnyű ami ott van. Névvel nem akarom bejelenteni, mert pici babával vagyok itthon, név nélkül meg lehet nem foglalkoznak vele. Nem is értem a többi szomszédot? A tulajt se tudom elérni, mert külföldi.
2011. aug. 31. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy meneküljetek, ha nem ismerném az általános magyar anyagi viszonyokat. Sajnos a cigányok vannak jobb helyzetben, mert - ellentétben veled - nekik nem cigány a szomszédjuk. Menj be az önkormányzathoz és próbálj velü beszélni.mKérd meg őket a titoktartásra, amit normális esetben kérned sem kellene, annyira evidens. Sajnos mikor egyszer én bementem, még haza se értem, a szomszédom már tudott a dologról.
2011. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Menekülni azért nem szeretnék, mert tényleg jó környék, nem cigányos, ezek vannak csak, és ők is úgy éltek, mint a magyarok. A többi szomszéd rendes, tisztán tartott kertek, normális házak, közel Pesthez, sok városi költözött ide. A sok lom télre kell fűteni, de akkor se az ő telkük, ráadásul tűzveszélyes. Ha ez megoldódna, nem lenne gond.
2011. aug. 31. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinálj beton falat.
2011. szept. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jaja, a betonfal az jó, nagyszüleimnél is bejött, amikor megcigányosodott a szomszéd ház.
2011. szept. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

jelentsd be a rendőrségnek, név nélkül, letiltott telefonszámmal, hogy az XY utcában van egy telek, ami tele van hordva veszélyes "hulladékkal" de a tulajt már régóta nem láttad, és szerinted illegálisan használják a területet


így muszáj lesz nekik megnézni, hogy mi a helyzet, és ha már rendőri beavatkozás van, talán elpucolják...bár ezeknek semmi se számít..:S

2011. szept. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Betonfalhoz hasonlatos megoldást javasolnék én is. Én a helyedben gyorsan növő élősövénnyel próbálkoznék. Legalább két méteresre felengedni. Leyland ciprus tökéletes és gyorsan nő. Esetleg valami szúrós ha tutira akarsz menni /borbolya, tűztövis/. Drótkerítésbe belenövesztve nincs párja. Elgondolkodnék még egy komondoron vagy kuvaszon is.
2011. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem látok át, mert körbeültettem a kertet már rég, csak az utca szörnyű így, meg a disznótól rengeteg légy van, nem győzők ablakot meg egyebet pucolni a légyszartól.
2011. szept. 2. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!