Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Semmi kedvem...

Mit tegyek? Semmi kedvem ehhez az egészhez.

Figyelt kérdés

Lesz az ország másik végén valami családi izé,amire minket (anyát,apát,engem) is meghívtak...

Hát hogy is mondjam...mi eléggé máshogy élünk,mint ők.Nem nézem le őket,meg semmi ilyesmi,de nagyon idegesítőek voltak legutóbb (kb. fél éve) ilyen családi bulin.Folyton szólt a mulatós zene,amivel minket ki lehet kergetni a világból,az asztal egyik végéből üvöltöttek át a másikba,stb...Mi anyáékkal nem ilyenek vagyunk.

A másik meg az,hogy az unokatesóim hatalmas nagy parasztok...A nagyobbik lánynak semmi stílusérzéke,a kisebbik lány 3 évesen alig beszél,a kisfiú meg maga az ördög,bunkósággal keverve.

Egy napot még csak-csak kibírtam volna,de ez egy komplett hétvége!A kutyusomat is vinnem kéne,mert ha itthon hagynák valakire,azt nem bírná ki,nagyon "anyás" :D

De ha meg elviszem,akkor meg félek,hogy elkap valamit vagy megtámadja egy kutya.

Anyuéknak már mondtam,hogy nem akarok menni,de anya azt mondta,hogy ha nem megyek,akkor Ő sem fog menni és megfognak sértődni a rokonok.

Nem tudom,hogy mit tegyek :S

Hogy bírjam ki majd?


2011. márc. 20. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a békesség, meg a szüleid miatt, de nem kell velük foglalkozni, meg barátkozni. Ha kérdeznek válaszolsz, ha pofátlanok, akkor kedvesen leépíted őket. Kiskutyád legyen mindig melletted, akkor nem lesz baja. Ha majd nagykorú leszel, akkor megteheted, hogy nem mész, és lesz@rod őket.
2011. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem mész azt ennyi :D
2011. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

"Egyél krétát,

Igyál tejet,

Figyeld meg,

hogy beteg leszel:D"

2011. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nehogy már más kedvéért menjél el egy olyan helyre, amit nem szeretsz!!

mondjad ezt: én itthon maradok a kutyával ti meg mehettek szórakozni nélkülem, hisz én úgyis csak hátráltatnám a dolgokat. ja és, ha itthon maradok, akkor elvégzem a házimunkákat is.

2011. márc. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem látjátok, hogy ez egy kislány? Nem hagyhatják otthon egyedül.
2011. márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
14
2011. márc. 21. 16:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de nekem egy mondat rész megütötte a szemem:

"A nagyobbik lánynak semmi stílusérzéke..."

Attól hogy nem tud úgy öltözködni és stb. attól még lehet jófej nem?

Szerintem menj el és próbáld meg jól érezni magad;)

2011. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

14 évesen szerintem otthon maradhatnál egyedül.. bár eléggé rossz helyzetbe vagy :/ beszéld meg a szüleiddel hogy maradhass otthon egyedül.

: )

2011. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Strigi ***** válasza:

Igyál.


Töményet.


Sokat.


De komolyan.

2011. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!