Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek a gólyatábortól, meg...

Félek a gólyatábortól, meg semmi kedvem az egészhez (de muszáj menni), mi lesz így?

Figyelt kérdés
Most megyek egyetemre, sose voltam még táborban... De én alapból is olyan gátlásos ember vagyok, nem nagyon tudok ismerkedni (pedig amúgy most szeretnék, mivel hogy nincsenek barátaim jelenleg), de sajna az utóbbi időben rossz kedvem van, nincs kedvem semmihez... Főleg ehhez a táborhoz nincs... Milyen egy ilyen tábor? Vannak ott olyan emberek is, akik nem röhögik ki az ilyen kis izéket, mint én? BTK-s gólyatábor lesz egyébként, az egész kar ott lesz, koncertek lesznek, meg bulik... Hozzátenném, h életembe nem voltam még bulizni meg disco-ba meg ilyen helyen... :S Azt se tudom, hogy megy ez... :S Félek az emberektől, mit tegyek? :S Hogy beszélgessek velük? Ha valaki beszól, akkor mit csináljak?
2010. aug. 28. 00:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne muszáj menni? Ha te ilyen típus vagy, akkor ne menj, nem kötelező. Annak nincs sok értelme, hogy elutazol, és 3-4 napig rosszul érzed ott magad.
2010. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
75%

Én mindenképpen elmennék a helyedben. Meglátod, jó lesz :)

Egyébként melyik intézmény?

2010. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodj meg,jó lesz!Igaz így könnyű mondani,de szerintem jobban megfogod bánni,ha nem mész és nem tapasztalsz,mintha mennél és nem tapasztalnál!!!:D
2010. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire antiszoc vagy, lehet nem kéne menned. Főleg ha kedved sincs. Nem bántásból, de ennyire nem tudsz új kapcsolatokat teremteni, hogy ilyen kérdések merülnek fel benned? Én is alig 1-2 emebrt ismertem tavaly a tábor elején, de azalatt a 3 nap alatt lett csomó jó ismerősöm, haverom, sokat buliztam, hiába kb. semmit nem tudtama többiekről és tök jó volt. De negyedennyit nem agyaltam rajta. Viszont ez a hozzáállás... Először lehet magadban kéne rendezned jópár dolgot.
2010. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%

Nem kötelező menni, de szerintem érdemes.

Nem godolkoztál még rajta, hogy kissé változnod kellene? Nincsenek barátaid, félsz az emberektől, kedvtelenség, nincs kedved kimozdulni = depressziós vagy, nem élvezed az életet, semmi buli, vagy legalább beülni valahova ismerősökkel. Nem hiszem, hogy ez kielégít téged. Az egyetem tökéletes lenne arra, hogy elkezdj egy kicsit oldottabb lenni.

Nem arról beszélek, hogy idd tacsakrészegre magad naponta kétszer buliban, sőt, az hülyeség lenne. Hanem bújj ki a csigaházadból, ismerkedj emberekkel, barátkozz, legyenek élményeid, különben 40évesen tök egyedül besavanyodva fogsz rájönni, hogy valami kimaradt az életedből. Már felnőtt vagy, hamarosan vége a diákéveknek, robotolni/dolgozni kell majd, ergo most kellene élményeket gyűjteni. És egy állásinterjún meg sem tudsz majd mukkani, vagy el sem mész, mert félsz, hogy mit fognak hozzád szólni?

Az egyetem tökéletes hely arra, hogy barátokat találj, rengeteg féle ember jár oda, biztosan találsz majd olyat, akivel jóban leszel. A bölcsészeket nálunk amúgy külön (állat)fajnak hívják (nem negatív értelemben), nagyon összetartó csapat, színes emberekből áll. Megtaulhatsz kommunikálni, megízlelheted, milyen jó az, ha az embernek van kit felhívnia, ha ahhoz van kedve, hogy bedobjon valahol egy forrócsokit, vagy éjszakába nyúlóan elcsevegjenek a világ értelméről és egyéb filozofikus kérdésekről.

Remélem legalább egy másodpercre elgondolkodtat, amit leírtam, mert akkor már megérte.

2010. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
75%
Debrecen? :)
2010. aug. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Én meg akarok változni, csak a szociális helyzeteket mindig elszúrom, hiába próbálkozok... Nekem is éppen az a célom, hogy megváltozzak, változzon az életem, dehát ettől nagyon félek... Éppen ezért múlik rengeteg ezen a táboron, és ezért félek tőle..


(Azért muszáj elmennem, mert nem csak "szórakozásból" fog állni a dolog, hanem évnyitó, beiratkozás lesz, kolégiumot kell intézni, én meg nem tudok ezekre külön-külön leutazgatni, messze lakom az intézménytől... Nem mennék, ha nem lenne muszáj, normál körülmények között az ismerkedés is jobban menne...)

2010. aug. 28. 00:46
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Szóval Debrecen :) Hova vettek fel?
2010. aug. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Ez miért fontos?
2010. aug. 28. 00:51
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak kérdezem mert én is oda megyek.
2010. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!