Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szüleid hogy fogadták az...

A szüleid hogy fogadták az első barátotodat? Hogy értessem meg velük, hogy nem tartunk ott, ahol általánosságban ilyenkor szoktak a lányok manapság? (csak kézenfogva sétálunk, még csók sem volt. ) 14/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

nem tudnak róla

13L

2011. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anya nagyon jól fogadta a barátomat.

15éves voltam, kolis voltam és egyik este beszéltem anyával telón és kérdezte, hogy mi a baj. Kéreztem hogy miért? Azt mondta, hogy fura vagyok. Elmondtam neki, hogy van egy fiú aki tetszik nekem, csak nem tudom hogyan közeledjek hozzá. Na, kb. 1óráig telóztam anyával és arról beszélt nekem, hogy köv.nap menjek oda hozzá és bezélgessek vele stb. :) Mintha az egyik bnőmmel beszélgettem volna. Egy csomó tanácsot adott nekem.Igaz azóta már régen szakitottam a sráccal...:D

19/l

2011. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtak róla :D
2011. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Az első barátomat Ádinak hívták és 3 évesen ismertem meg.

Akikre te gondolsz azok mások. Interneten és a köznyelvben "pasi" szakszóval illetik őket.

2011. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még! :D

Eleinte nekem sem tudtak róla, mert nem is nagyon volt miről. Aztán anyunak elmondtam, egy rokonom pedig megtudta valahogy és kitálalt mindenkinek :) Azóta nagy itthon a feszkó és nem tudok mivel hárítani. Jönnek a kérdések, hogy 'tényleg szereted?', 'szerelmes vagy belé?' meg hasonlók. Úgy voltam vele, először, hogy 'amit nem tudnak, nem fáj nekik' :'D értelmetlen kamaszduma, de elgondolkodtat..

2011. márc. 27. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes volt...vagyis még mindig folyatódik mert ugyanazzal a (most már) férfival vagyok évek óta...

16 voltam mikor megismerkedtünk, 17 mikor összejöttünk. Egy évig nem volt köztünk semmi, tehát sétáltunk, csókolóztunk, filmeztünk...anyukám sokat aggodalmaskodott abban az időben, ha a párom nálunk volt folyton nyitogatott, hogy kérünk-e valamit? :D fölösleges volt aggódjon mert nem csináltunk semmi "olyat"...mindig haza rendelt korán ha elmentünk valahova, én vagyok a legkisebb a családban, úgyhogy féltett nem kicsit...

azóta már leérettségiztünk, jövőre végzek az egyetemen...már az eljegyzést tervezzük, most már nagyon szeretik a páromat, és szerintem titokban nagyon örülnek nekünk:)

2011. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szinte rettegtem, hogy mit fognak szólni, amikor - nem az első barátomat, mert csak az ötödik fiút vittem bemutatni - találkoznak vele, de minden rendben ment, csak én éreztem magamat baromi kellemetlenül... :) már nem vagyunk együtt, nem is volt túl hosszú életű, viszont ameddig jártunk, apa sokkal komolyabban vett engem. aztán egy-két hónappal a szakítás után visszakerültem a "kislány" szintre. szuper.

17/L

2011. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én nem mondtam el de feltunt neki ,egyszer csak azt mondta hogy tudom h van barátod ,

én kerdem honann LÉTSZIK RAJTAM ,nem számolok be neki

2012. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!