Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párod megismerése után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párod megismerése után mennyi idővel történt az első csók, és mennyi idővel jöttetek össze?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
9 nap mindkettő
2011. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előbb jöttünk össze, majd rá 2 honapra volt az első csók xD de komolyan. Nem siettünk el semmit. Ez azért volt, mert az 1. randink vakrandi volt, facebookon ismerkedtünk össze, kellett 1-2 honap amig élőben is jobban összeismerkedtünk.
2011. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
mi az elsö nap megtettük az elsö csokot,hat honappal utána lefeküdtünk és egy év után össze költöztünk és azota 6 éve eggyütt vagyunk!!
2011. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Na, én vagyok az etikai ellenpélda.

Minden aznap történt, amikor először láttam életemben. Ennek 15 éve, azóta is imádjuk egymást.

2011. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
megismerkedtünk... kb 3 napig tartott a "puszi-fázis" és utána megcsókolt... csak 1 hónapig tartott :|
2011. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is minden aznap történt,amikor először láttam (életben,előtte neten) bár csak utólag mondta,hogy azt a napot számítja az összejövésünknek,amikor először csókolóztunk.
2011. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Vakrandi, első nap csók és együtt alvás (pedig nem vagyok egy "olyan"), aztán eltelt 5 év és itt hortyog a kanapén, a gyerek meg a kisszobában...
2011. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megismerkedtünk neten, azután a távolság miatt csak skypon, meg msn-en tartottuk a kapcsolatot, néha egy-egy telefon. Azután 9 hónapra rá találkoztunk, s még aznap megtörtént minden, az összeköltözést beleértve. :) Már egy éve együtt lakunk, s minden rendben van. :)
2012. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ket es fel honap😂 nagyon ki voltam mar akkor készülve hogy meg mindig nem csókolóztunk. Az első szex 7 hónap utan volt, de azota is egyutt vagyunk, most leszünk egy évesek es nagyon szeretjük egymast:) szerintem nem baj az ha nincs elkapkodva minden :))
2016. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sajnos osztálytársam... 3 hét alatt ismertem meg, de egyértelmű volt hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak. Aztán másfél hónappal később összejöttünk. Az első két hétben nem ment a csók, aztán egyszercsak megtörtént... Szóval igen😂

2 hónapig voltunk együtt, aztán elküldtem, mert meguntam azt hogy egyfolytában hazudott, nem érdekelte a tanulás, ja meg hogy siettetett egy olyan dolgot, amit én nem akartam, de elég egyértelmű hogy mi ez... Persze vissza akarta könyörögni magát hozzám Valentin-napon egy szál rózsával, de nem fogadtam el, mert nem tudtam sajnálni... Ő volt az első "barátom", azóta is magányos vagyok😒

16/l

2016. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!