Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit csináljak? Melyikre...

Most mit csináljak? Melyikre menjek?

Figyelt kérdés

Idén ballagok,de a ballagás ütközik a nyaralással...:S

Mondtam anyáéknak,hogy menjenek el ők repülővel akkor,amikor rendesen mennénk,én meg utánuk mennék a ballagás után.De anya azt mondta,hogy nem enged el egyedül repülővel,mert lesz egy átszállás is.A nyaralás már le van foglalva,de viszont tavaly sem voltam az évzárón.

14L


2011. márc. 29. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

most te ballagsz? mert ha igen meggondolandó hogy elmenj, de én inkább nyaralni mennék az általános iskolás ballagás nagy nulla szerintem...

szerintem nyaralni menj az izgalmasabb és lehet többször nem jutsz el oda

2011. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán nyaralás!
2011. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nehéz döntés, de én tuti a ballagást választanám, viszont az is 100, hogy anyámék nem a ballagásom időpontjára foglalnák a nyaralást...
2011. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyaralás! :D
2011. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ballagás !
2011. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most nem teljesen értem..

Te ballagsz, de a szüleid lefoglalták már a nyaralást, ráadásul pont arra az időre?:O


Akárhogy is..én inkább a ballagást választanám. Nekünk nagyon szép volt az általános iskolai ballagásunk, mi is énekeltünk és a tanári karból néhány tanár is énekelt nekünk...És mi nagyon rossz osztály voltunk, de sosem felejtem el azt, hogy álltak a színpadon a tanárnők és könnyes szemmel énekeltek nekünk:)

Az én szüleim sem foglaltak volna pont akkora nyaralást, sőt, ha máskor nem tudtunk volna menni, akkor nem mentünk volna, mert anyumék tudták, hogy nekem az fontos volt.

Nehéz döntés, de én a ballagást választanám, főleg, ha jól értem és a saját ballagásodról van szó.

15/L

2011. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 :) :) :) ***** válasza:
Hát mivel most ballagsz ez életreszóló élmény lenne,de ha a nyaralásról lemaradnál azt is megbánnád,De hogy lehetnek ilyen"hülye" szüleid(már bocsi)hogy ilyenkor folglalnak jegyet?ha nyaralni mégy akkor azon fogod "rágni magad" hogy vajon milyen volta ballagás,stb.és forditva is.Én szerintem nyaralni mennék.
2011. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!